İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlarına Tıklıyor Musunuz?

Adsense Reklamlarına Tıklıyor Musunuz?

• Evet. Çok sık tıklarım.

Kullanılan: 7 12.7%
  • Evet. Nadiren tıklarım.

Kullanılan: 27 49.1%
  • Hayır. Kesinlikle tıklamam

Kullanılan: 21 38.2%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşlar sizde tıklayın her reklama bizde kazanak sizde :D ticaret yapak işte paramız yok 1 reklama tıklayın kapatın sayfayı adam dua eder sever sayar sizi bende tıklamaya çalışıyorum. her önüme gelene :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
arkadaşlar sizde tıklayın her reklama bizde kazanak sizde :D ticaret yapak işte paramız yok 1 reklama tıklayın kapatın sayfayı adam dua eder sever sayar sizi bende tıklamaya çalışıyorum. her önüme gelene :)

Reklamverenleri de düşünmek lazım, biz birbirimize tıklayalım diye vermiyorlar o reklamları, bi yatırım var ortada. Hedef kitlelerine ulaşmaya çalışıyorlar. Sizin mantığınızla gidersek alenen hırsızlıktan farksız olur o zaman üstadım.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Reklamverenleri de düşünmek lazım, biz birbirimize tıklayalım diye vermiyorlar o reklamları, bi yatırım var ortada. Hedef kitlelerine ulaşmaya çalışıyorlar. Sizin mantığınızla gidersek alenen hırsızlıktan farksız olur o zaman üstadım.

Katılıyorum. Zaten önüne gelen reklama tıklamakla site sahiplerine yarardan çok zarar veriyor olabilirsin. Artı, gerçek reklamverenlerin yatırımlarına da yazık. Ama altınçilek gibi spam reklamverenlere hiç acıma göstermesen de olur:)

Ben bazen çok yararlandığım sitelere, o da unutmazsam tıklıyorum. Ama reklam körlüğü denen şey var gerçekten. Bir çok sitede reklamları neredeyse görmüyorum bile. Otomatik olarak reklam bölümleri gözümde eleniyor. Bir de biraz arama içeriği ile ilgili, daha çok bilgi amaçlı arama yapıldığında reklama pek tıklanmıyor.

corapciniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merak uyandıran ilgi çekenlere ve ilgili olduklarıma tıklıyorum.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlgimi çeken reklamlar olmuyor. Bu nedenle tıklamıyorum.

RyShTu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
o anki psikolojime bağlı :) eğer moralim bozuksa tıklıyorum. ben üzgünüm karşı taraf sevinsin düşüncesi mevcut bende.

A

abdullahsabit

Misafir
bende ayrım yok herkesin adsense reklamına tıklıyorum.bazen 10-20 kere tıkladığım oluyor.daha fazlası oluyor:D
adama kazandırıyoz yani:D

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
gözümüze gözümüze sokulan reklamlara tıklamamak için büyük çaba sarfediyorum genel olarak reklamlara tıklamam film izlediğim bir site maç izlediğim bir site ve yararlandığım bir site hariç

syt55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bende gözüme ilginç birşey çarparsa tıklıyorum ve hayal kırıklığına uğruyorum çünkü reklamla alakasız bir içerik çıkıyor.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site içeriği işime yaradığında tıklamadan çıkınca huysuz oluyorum. Bir keresinde adam çok güzel video ile anlatım yapmıştı. Çok şey öğremiştim. Fakat reklamlara tıklamadan çıktım. O gece rüyama girdi, saat 2 gibi adamın sitesinin domainini hatırlayıp reklamına tıkladım.

Bence herkesin bu hassasiyette olması gerekir. Sonuçta para kazanılan tek nokta. Bende adsense kullanıcısım. Site içeriği işine yarıyorsa tıklayacaksın.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
genellikle gittigidiyor hepsiburada reklamlarına tıklıyorum çünkü ilgimi çeken birçok ürün çıkıyor ve ister istemez elim kayıp tıklıyorum ve içeriğine bakıyorum :D (genelde teknolojik ürünlerde tıklayıp bakarım)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Katılıyorum. Zaten önüne gelen reklama tıklamakla site sahiplerine yarardan çok zarar veriyor olabilirsin. Artı, gerçek reklamverenlerin yatırımlarına da yazık. Ama altınçilek gibi spam reklamverenlere hiç acıma göstermesen de olur:)

Çok haklısın üstad, affetmem hemen tıklarım bende altınçileğe, sitelerimizi çöplük ettiler, engelle engelle bitmiyor. Neyse zaten yalan dolanmış o ilaç, yasaklanıyor yakında, elinde patladı milletin. Olan bizim sitelere oldu, filtreye almaktan gına gelmişti artıkın :)

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
hepimiz aynı yolun yolcusu değilmiyiz yeğeeeen:p
ben sürekli tıklıyorum

Benim siteye hiç girmiyon mu yoksa Şafak bazen tıksız günler geçiriyor sitem. :D

İşime yarayan bilgiyi bulduğumda tıklıyorum. Nadiren bulduğum için aradığımı nadiren tıklıyorum. Birde sevdiğim kişilerin reklamlarına ara ara tıklıyorum kazanç sağlasın diye. :)

EhoWuser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site içeriği aradığım şeyi veriyorsa tıklıyorum.

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sürekli takip sitelerdeki reklamlara tıklıyorum. özellikle manga sitelerinde hiç aksatmıyorum. ama tek seferlik girişlerde dikkati çeken reklam olmazsa tıklamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5