İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamlarından en iyi verimi alabilmek için Nasıl bir düzenleme yapmalıyız?

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense reklamlarından en iyi verimi alabilmek için Nasıl bir düzenleme yapmalıyız? Gösterimler azmı olmalı çokmu. Konu içinde sanırım önemli rol oynuyor reklamlar. Fakat gosterımı çok arttırırıyor.

Arkadaşlar bu duzneleme hakkında görüşlerinizi belirtirsenız sevınırım.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi keywordler para kazandırıyor birde keyword girmek yasal mı.

sitenin veyahut sayfanın içeriğine göre keyword girmek yasak değil.

ama siten spor ile ilgilidir sen meta'ya forex girersen banlanırsın.

kısa bi örnek geçeyim;

61 1 1,64% USD 7,58 USD 0,46

özgün ve yabancı bi site no spam no hile 61 gösterim 10 tekil hit tek tıklama ve yarım $ para...

en mantıklısı siteyi oluşturmak güzelce içeriği hazırlamak, indexletmek, uygun sitelerle link değişimi yapmak ve sabırla beklemek. günün birinde 610 gösterim 100 tekil hit ve 10 tıklama 4,60 $ olmaması için hiç bir neden yok :)

işin keyine wordüne girince çığrından çıkıyor.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keyword koymayı dusunmuyorum. Forum ayrıca belirtmeyi unutmuşum.

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar bende diğer arkadaşların yorumlarına bakıyorumda bir hayli yüksek miktar kazanıyorlar. Bende 20 tıklama 1 $. Bu normalmi. Veya diğer 20 tıklamadan 4-5 dolara kazanan arkadaşlar da bu nasıl oluyor.

Teşekkürler

C

ciyomiyo

Misafir
adrelanin bu günlerde revaçta olan keywordler hotel sağlık vb kelimeler bunlara tıklanınca cebine iyi para girer ama tabi bu amaçlı sitelerin ve hitin olmalı

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sırf bu yuzden bugun sağlık bölümü ekledım foruma zaten. Etkili olurmu dıye düşünüyorum açıkçası.
Bırde benım sormak ıstediğim şey;
Ana sayfaya konu içine mesaj sonrasına yanı nerelere koymak lazım nerelere koymamak lazım ?

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdan kazancın sabit olmaz arkadaşım.
Ana sayfada göstermemeye dikkat et.
Forum listesinde ve mesajlarda çıksın reklam.
Ayrıca ziyaretçiler de mesajları görsünler.
Gerçekten çok etkiliyor öyle olması.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başından bu yana ziyaretçilere açık site zaten ;)
ben Sadece konu içinde reklam bulunduruyorum kare olarak okadar.

Daha once anasayfada, 1. mesajdan sonra olarakta kullandım fakat gosterım çok yukselıyor ve kazancı çok dusuruyor.

Forum listesine koymadım.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paint açılmıyor. s.s alıcaktım.
Tam mesajın üstünde çıkıyor bende reklamlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bence ana sayfada reklam herzaman gösterilmeli.
google hit kaynağını kesinlikle bilmek istiyor. bilmediği yerden siteye dağılan hitlere sıcak bakmıyor. kimilerine göre bir süre sonra geçersiz gösterim muamelesi yapabiliyor!

*üzerine konuşulması gereken yeni bir konu.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle bir mantık varsa anasayfaya tavsiye koymak daha mantıklı olur heralde. hem içeriklerin gösterimini şişirmez.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tavsiye reklamları kullanmaya hiç gerek görmedim ama dediğin gibi etki etmiyorsa kesinlikle böyle yapın. google mutlaka refererleri gösterin.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
abi site hazırlayıp işte kelimeleri falan yerleştirip ,en iyisini yerleştirsen bile sitene ziyaretçi gelmedikten sonra para kazanamazsın..

gerçek ziyaretçi olmalı..bu 2günde 2 ayda olacak bir şey değil(eğer reklam kampanyan yoksa)

İçerik,içerik,içerik,= para

hesap yapmayı bırakın bence ,içeriğe yoğunlaşıp sitenizi büyültülseniz bence para kazanırsınız...

sitenizde her konu ,herşey olmasın...bir iki konu yeter ve bunu alt başlıklarıyla desteklemeniz , nacizane daha iyi olur düşüncesindeyim..

akıl verdiğim falan yok , yanlış anlamayın..

aslında bunları yazarak ustalardan fikir bekliyorum bende ,sizin gibi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5