İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamlarini anasayfada uc ayri yerde nasil verebilirim.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ben adsensenin reklamlarini uc cesidini siteme yerlestirmek istiyorum kodlari yerlestiriyorum ama sadece bir tanesi cikiyor. Bunun nedeni nedir nasil duzeltebilrim yardimlarinizi bekliyorum.Tesekkurler simdeden

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
arkadaşım içeriğinde yeterli reklam yoksa birden fazla reklam alanında çıkmaz. iframe şeklinde yerleştirmenin hile olduğunu düşünüyorum. zira içeriksiz sayfalarda adsense kodu kullanmak yasak. dikkat edersen senin için iyi olur.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoğunda reklam çıkmaz, çıkanlarda da yeşilkart çıkar.Yeterli içeriğin yoksa siteye 3 tane adsense tıkmanın bir anlamı yok.Sonuçta bu senin gösterim tıklama oranını belirleyecek ve sitende içerikli pek alakası olmayan reklamlar çıkacaktır.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladim arkadaslar. Yani tek reklam ama etkili reklam diyorsunuz. O zaman bende gokdeleni ekler oylede birakirim :) Zaten 50 tika verdikleri para 2 dolar ne ugrasacam ki
5.166 52 1,0% USD 0,43 USD 2,22 bari sitemin gorunumu bozulmasin bolede kalsin bence. Oneriniz icin tesekkur ederim.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
çoğunda reklam çıkmaz, çıkanlarda da yeşilkart çıkar.Yeterli içeriğin yoksa siteye 3 tane adsense tıkmanın bir anlamı yok.Sonuçta bu senin gösterim tıklama oranını belirleyecek ve sitende içerikli pek alakası olmayan reklamlar çıkacaktır.

Gösterim tıklama oranının önemini ve gereksiz gösterimin ne sonuçlar çıkarabileceğini söyler misin dostum? Birkaç forum mesajında bu konudan bahsetmişsin, merak ettim. Yanlış bişeyler yapmayalım..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diyelim ki siten emlak sitesi.
sen frame ile hosting reklamları çıkartırsan gelen kişiler reklamlara tıklamaz.
boşuna gösterim sayısını artırırsın cpm düşer.kazancın azalır.
Biraz zahmetli bir iş olacak ama her önemli sayfanız için kanal oluşturup 1 hafta takip edin.tıklamanın az oldugu sayfadan mutlaka adsense reklamlarını kaldırın.

Kalpyeri.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Direk siteye koymadim zaten oncelikle sordum fikir alis verisi benim icin her zaman iyidir. Zaten vazda gectim kanal olayini yapacam. Gosterim degil niyetim ole birsey olsa her alt sayfada yayinlardim.Tiklama oranini yukseltmekti amacim ama karar verdim sadece bir atne etkili koyacam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi