İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense rss reklamlar nasıl ayarlanır?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense rss için reklam hizmetini devreye soktu.Bende beslemeler için adsense oluşturdum ama rssmde reklam göremiyorum.Raporlardada bişey görünmüyor.

Beslemeler için adsensenin nasıl kullanılacağını bilen varmı?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Feedburnere zaten üyeyim ama google hesabımla değil heralde.

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynı şey merak ettim. feedburner olması şart değil anladığım kadarıyla yeni rss google ile oluştarabiliriz. tıkladım, oluşturdu diyor, ama gelen emailde rss reklam yok...feedburner den transfer edemedim- onda hiç bir şey anlamıyorum. transfer edebilenler yardımcı olur musunuz?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben yaptım şuan rssde gösteriyorum reklamları.Googleda arayın bikaç blogcu anlatımını resimli olarak yaptı.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bu senin reklam aldığın şirketle alakalı birşey o destekliyorsa alabilirsin.

idea

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hazır yeri gelmişken bende bir soru yöneltmek istiyorum arkadaşlar..

feedburner'da adsense reklamları her konudan sonra gösterilmesi adsense kurallarına aykırı mıdır?

çünkü feedburner'de 30'a yakın konu başlığı bir sayfada gösteriliyor. düşünün bir sayfada 30 konu var. bu demek ki 30 adsense reklamı..

ama adsense kural olarak diyorki:
üç standart reklam birimi ve iki arama kutusuna ek olarak, bir sayfaya en fazla üç bağlantı birimi yerleştirebilirsiniz.

inanın aklım karıştı.. :eek:ha: bilgisi olan var mı? teşekkür ederim.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bunların hepsi farklı sayılıyor böyle bir yasak ve kısıtlama bildiğim kadarıyla yok bende uygulamadan önce araştırmıştım çünkü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5