İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Sapıttı

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadarda olmaz yani

5.785 gosterim 55 defa tiklanmis kazanc: USD 0,67

Yani bu kadar da olmaz diyorum ama gercekten cok dusurdu google kazanclari bir cozum lazim. Arti Haber sitesi

Hocam ßen Senin Yerinde olmasam kaldırırım hiç koymam o reklamları 55 tık 0,67 cent nedemektir ya sacmalık gerçekten

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam filtrelerini kullanarak ve bazi reklam verenlerin reklamlarinin sitelerinizde cikmasini engelleyerek bu sorundan az da olsa kurtulabileceginizi dusunuyorum...

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hafta sonu deneme yaptım, filtremdeki tüm siteleri sildim. Sonuç olarak filtreye tekrardan devam :)

197tık 2,34$ Cumartesi
227tık 2,14$ Pazar

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benden size bir ipucu: Sayfa gösteriminiz arttıkça tık başı daha fazla kazanırsınız ve kaliteli reklamlar daha fazla çıkar.

1 gün 2500 hit 140 tık kazanç 1.50 dolar.
1 gün 7000 hit 70 tık kazançt 4,5 dolar.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne farkı yahu altı üstü bigün 7 cent,bigün 17 cent, fark 10 cent..

ayrıca tık başı 1-2 cent almak bence bu kadar kalitesiz ziyaretçi kitlesiylegayet normal.Genel olarak güzel Türkiyemizin ziyaretçileri için diyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam filtreleri ve Google AdSense Preview Tool yardimi ile kazanclarinizda 3-4 dolar arasi bir fark saglamaniz mumkun.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense reklamlarinda sitelerinizde kullandiginiz keywordlerin de onemi buyuk. Fakat iyi bir filtre takibi kazancinizi 3-4 dolar arasi artirabiliyor. Siz ve biz reklam filtreleri ile kotu odeme yapan siteleri engelledigimiz surece o siteler de mecburen tik basi oranlarini artirmak zorunda kalacaklar. Yani herkesin ucuz reklamciyi bir sekilde engellemesi gerekiyor. Yoksa bu sorun durmadan devam eder. Cunku reklam verenlerde artik uyaniklik yapiyor. Iyice sapittilar. Yani oyle reklamlar varki, birakin tik basi 0,01 i 2 tika 0,01 verenini gordum. Yani bu sekildeki reklamcilarin reklamlarini mutlaka engelleyin. Fakat dedigim gibi en iyi sekilde reklam filtrelerini uygulasaniz bile kazanciniz 3-4 dolardan fazla artmaz...

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tık konusunda herkes aynı durumda 27 tıka 0,13 vermiş nasıl birşey anlamadım. Reklam filtresi kullanalım diyorsun ben bu konuda yeniyim bulduğum en yeni listeyi ekledim bakalım bir değişiklik olacak mı?

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Adsense reklamlarinda sitelerinizde kullandiginiz keywordlerin de onemi buyuk. Fakat iyi bir filtre takibi kazancinizi 3-4 dolar arasi artirabiliyor. Siz ve biz reklam filtreleri ile kotu odeme yapan siteleri engelledigimiz surece o siteler de mecburen tik basi oranlarini artirmak zorunda kalacaklar. Yani herkesin ucuz reklamciyi bir sekilde engellemesi gerekiyor. Yoksa bu sorun durmadan devam eder. Cunku reklam verenlerde artik uyaniklik yapiyor. Iyice sapittilar. Yani oyle reklamlar varki, birakin tik basi 0,01 i 2 tika 0,01 verenini gordum. Yani bu sekildeki reklamcilarin reklamlarini mutlaka engelleyin. Fakat dedigim gibi en iyi sekilde reklam filtrelerini uygulasaniz bile kazanciniz 3-4 dolardan fazla artmaz...

Rio elinde kara liste varsa bir yayinliyabilirmisin? Ben Turkiye'de yasamadigim icincikan reklamlari genelde goremiyorum...

Simdiden tesekkurler

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Kontur reklamlarından sonra Gelen 0,01 lik emlak reklamlarıda :( bize kötü geldi. Artık Türkiyede batan her söktörün reklam alanı internet oldu. Hangi sektör çöküşe girerse gidip adsword e reklam veriyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet arkadaşlar, beterin beteri durumdan beter duruma tekrar geri dönmüş bulunuyorum :)

Filtremi komple silip, 1-2 gün boyunca sitemde çıkan abidik gubidik reklamları tekrar ekledim.

Artık tık başına 0,5-0,8 cent değil 1,5-2 cent alıyorum, ağlasammı gülsemmi :D

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yeni actigim internet sitesinden bugun bir tik gelmis..

50 gosterim olmus. 1 tik ......... 0,57 cent

Site ingilizce oldugu icin yuksek veriyor. Yani arkadaslar gercekten yabanci sitelerin reklam fiyatlari yuksek gibi geliyor.

Ama hit nasil cekeriz bilmiyorum ama guzel; reklam yaparsak insallah bu isin de ustusinden geliriz.

Artik forumda daha guzel konulari paylasiriz..

Degil mi?

chacha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda başarabildim. Filtrelemem işe yaradı 15 tıka 0,76 vermiş. Ama hala arada birkaç site daha var. Elinde yeni filtrelenecek site varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
banada yabancı siteler için filtre gerekiyo varmı elinde olan :eek:

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden bespara etmez birkac site,isteyen filtresine ekler denedim takip ettim..

4story.de
bitefight.de
ekol.biz
geoswitch.4dh.com
gladiatus.de
globalticketshop.com
metin2.de

hem böyle hemde www li filtre edebilirsiniz.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam filtrelerini iptal ettim. Sonucu sizlerle paylasmak isterim. Sok olmaya hazir misiniz? :)

10 tik kazanc 0,02 :)

Saka gibi... Aynen filtrelere devam!

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5