İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Sayfası Açılmıyor

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sabahdan beri adsensenin sayfasına giremiyorum.
Sizlerde durum nedir birşeye bakcaktım ama giremedim gitti :(

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyadinnet.com' Alıntı:
Aynı sorun bende de var. Çalışma var sanırım. arada bir böyle oluyor. açılır birazdan
Sabah bir kere girdim sonra da gitti zaten :( Neyse açılsın birşeye bakmam lazım :)

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birkaç saat önce açılıyordu şuan açılmıyor.

Google AdSense Sayfası geçici olarak hizmet dışıdır. Lütfen, daha sonra tekrar deneyin.
Bu geçici sorundan dolayı özür dileriz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google amca yine bir şeyler karıştırıyor galiba. Adsense ödemeleri bu ay neden kabarık geldi diye kontrol ediyordur.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zbahadir' Alıntı:
Google amca yine bir şeyler karıştırıyor galiba. Adsense ödemeleri bu ay neden kabarık geldi diye kontrol ediyordur.
Dur deme böyle kırk yılın başı kazanclarım azda olsa arttı şimdi verdiği paraları geri alıyormuş :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sanırım her ay olduğu gibi genel bakım var adsense de

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ilk değil.Ben de adsense de bakım mı var diye 2-3 gün evvel başlık açmıştım.O zaman da bir süre google adsense rapor ve hesabım sekmelerine giremiyordum. :(

yus999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gece 2.00 ye kadar bakım var

AdWords is temporarily down due to system maintenance until approximately 4:00pm PST [?] on July 29. Please note that your campaigns are running normally during this short downtime. We apologize for any inconvenience.

Adwords ve Adsense de california yerel saatine göre saat 4.00 pm e kadar bakım var. Yani bizim yerel saatimize göre gece 2.00 ye kadar.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah allah adsense şimdi girdim.Şifre yenilemesi istedi.Sizde de var mı böyle bir şey?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
advertiser' Alıntı:
allah allah adsense şimdi girdim.Şifre yenilemesi istedi.Sizde de var mı böyle bir şey?
Az öncede sorunsuz girdim şimdi de.Nasıl bir uyarıki belki birisi senin hesabıa girmeye çalışmıştır google'da güvenlik amaçlı parolayı kısıtlamış olabilir (Sadece düşüncem) :)

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Az öncede sorunsuz girdim şimdi de.Nasıl bir uyarıki belki birisi senin hesabıa girmeye çalışmıştır google'da güvenlik amaçlı parolayı kısıtlamış olabilir (Sadece düşüncem) :)
tşkler.. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi