İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense saymıyormu acaba ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konuya dair bişey göremedim ADSENSE bölümünde ama saat 4 te az görünen kazançtan sonra şu an aynı kazancı görünce gösterime baktım o da durmuş. Acaba bu tarz durum yaşayan varmı ? Bakım olması dışında böyle bi olay görmemiştim daha önce.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Tam şimdi konu açıcaktım..

Bende de sanki bir gariplik mevcut !

Edit: gelişmiş raporlara baktım 06.May.2008 09:43 diyor ! Acaba adsense'nin saati bize göre nasıl... Belki buradan birşey çıkartabiliriz...

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de aynı sorun var. Öğleden sonradan beridir böyle. Endişenmeye başlamıltım ki mesajı grnce rahatladım :)

sermerane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense, youtube kapandı diye hesapların çoğunu bloke etmiş.şaka şaka :) bende tırstım bir an genel bir sorunmuş.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
248 sayfa gosterim 5 tık kazanç = 0,01 $ buna baktıgım site haber sitesi ve 3 k hiti var anlamadım bişi.. düzelir insallah

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"please be aware that reports on impressions and clicks are usually updated every 15-30 minutes, but occasionally there may be a delay of 24 hours or more before your reports are fully updated. We assure you that your clicks and impressions are being tracked even if they don't show up immediately on your reports."​

Kaybolan bişey yok, arada olur böyle, çatlaman hora.. şeklinde bir cevap vermişler soran bir elemana.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hala beklemedeyiz inşallah en kısa zamanda duzelir

bu arada mehmetin yazsında, size gosterilmeyen raporlar ve tıklamalarda kazancınızın kaybolmayacağını garanti ederiz yazıyor

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bu google ne biçim bişey daha hesap bile acamadım.tam ben acarım artık saymayı bırakır:D

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sanırım genel bir sorun var arkadaşlar beklemekten başkaya yapıcak bişeyimiz yok şu anda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5