İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense sitemi banladı.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Adsense sitemi banladı ama hesabım açık. Gelen mailde hesabınızı başka web sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Kurallara aykırı yazıları forum sitemden kaldırdım diye mail yazdım yine banı kaldırmadılar.

Şimdi ben xxx.com sitemi xxx.net olarak açsam yine banlanırmıyım.

:(

Google rakip bir reklam şirketi çıksa çok iyi olacakta...

Not: Her ne hikmetse kazancım eski aylara göre aylık ikiye katlanınca banlandım.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 2-4 $ alırken site hitleri artmıştı ve 4-5k olmustu 35-50 $ arası alıyordum türkce siteden 700-900 arası tıklama oluyordu. Sevda demirel resmi var diye o domainim banlandı hesabım kapatılmadı ama..

gecmis olsun

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani sitenin ismini değiştirsem yani yine banlanırmıyım. Hatta diyorlar ki hesap kapatılır.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O sorun neyse sorun onu silin düzeltin düzenledim diye haber ederseniz acilyor geri

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O sorun neyse sorun onu silin düzeltin düzenledim diye haber ederseniz acilyor geri

dıııııııııt yanlış bilgi.

"hiç bir zaman banlanan domain tekrar açılmaz" mış. Özgür beyler öyle söyledi adsense den. kanka olduk iyice adamlarla.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acaba size gelen emailin bir kısmını kopilermisiniz artı + kalpchat bir arkadasın hesabını banladılar düzeltti sayfasını ve haber etti geri açmışlar

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
3-5 ay bekleyin sonra başka bir hesabın kodlarını siteye koyun arkasından, siteyi yeni aldım, adsense kodumu koydum ama reklamlar çıkmıyor diye mail atın, yeni yaşantısına başlasın site.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evden baska biryerden gmail ve ads. girmiyorum. huyum değil. Eve gittiğimde maili komple gösteririm. memlekette geziyorum :p

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaptında banladılar? birde onu yazsaydın, medalyonun iki yüzü var o nedenle yazık olmuş demiyorum. tebrikler ve teşekkürler google demeye şu an daha yakınım..

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dıııııııııt yanlış bilgi.

"hiç bir zaman banlanan domain tekrar açılmaz" mış. Özgür beyler öyle söyledi adsense den. kanka olduk iyice adamlarla.

Özgür kafasına göre takılıyor demekki. Illegal içeriği kaldırıp, ingilizce bir mail atarsanız hallediliyor. Özgür'ün işine gelmediği için açılmaz yazmıştır.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yaptında banladılar? birde onu yazsaydın, medalyonun iki yüzü var o nedenle yazık olmuş demiyorum. tebrikler ve teşekkürler google demeye şu an daha yakınım..

Forum sitem var.
Üyelerin bir kaçı imza bölümüne.
Siteye destek için reklamlara tıklayın yazmışlar.
Üyelerin yazılarının bulunduğu linki bana google pas etti.
Sebep google kuralları ihlali dediler.

Hesabınız açık ama web siteniz yasak diyor.

Bana yapılana teşekkürler google diyenlerin de başına bir gün bu olay gelebilir.

Şu anda google reklam hizmetlerinin bir alternatifi pek yok.

İlerleyen yıllarda mutlaka alternatifi mutlaka çıkacaktır.

Ne yapalım bende onları bekleyecem.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bana yapılana teşekkürler google diyenlerin de başına bir gün bu olay gelebilir.

reklamverenler tabiki teşekkür edecektir.Yapılan her gereksiz tıklama onların cebinden çıkıyor.Bunu siz üstünüze alınmayın.Yapdığınız şey kural ihlalidir.Özgür Bey ' in dediği bir yerde doğrudur.Sizinki ihlale giren bir banlanmadır, domainin açılması mümkün değildir gibi gözüküyor.Ancak pigeon un dediği gibi domaini yeni almış izlenimi vermeniz gerekir.Eğer sitenizde, eklediğiniz bir haber, bir resim yada bir yazı yüzünden banlanmış olsaydınız, o eklentiyi kaldırıp google ye ( kesinlikle ingilizce yazın ve com ' a yollayın, com.tr bir işlem yapmıyor bence ) mail atarsanız kısa sürede o banı kaldırıyor.Ama durumunuzu iyice izah etmeniz gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5