İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Sitesinde Sorunmu var

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Sitesinde Sorunmu var Arkadaslar Bakarmısınız ne Ettiysem Giremedim Panele Forbidden Yazıor Bilgisi Olan aydınlatırSa Sevinirim

T

Taven

Misafir
Adsense Sitesinde Sorunmu var Arkadaslar Bakarmısınız ne Ettiysem Giremedim Panele Forbidden Yazıor Bilgisi Olan aydınlatırSa Sevinirim

Aynı sorun bende de vardı. Olay şu olabilir.

Dinamik ip kullandığımız için Engellenen bir IP adresi bize denk gelmiş olabilir.

Ben sorunu modemi resetleyip yeni IP alarak çözdüm. ;)

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bendede olmuştu
firefox la girdim
sizde deneyin...

E

edgen

Misafir
Forbidden

You don't have permission to access %2Fadsense%2Fgaiaauth%3Fauth%3DDQAAAG4AAACBnT2cC-7rG7aO6MoaYPPEU4h3XJwiHm_AEeXQbdi45ZsiXYH8kGyvAZNJ87t6BaIp48O6n5SHPQK8DbLdVUP_d4-1UWVG2yJVrVmyVCXq3q_d9Iz57rZTNSMBbLKJRc2eDGF6_yNhBS2YbCg71V5V on this server.

durup dururken atıldıgımı düşündüm?
moralim bozuldu sonra maile bakınca atılmakla ilgili bisey gelmedi. sonra tekrar bakınca girebildim:)
fazla trafikten dolayı olabilir.başka nedenlerden dolayıda bu hatayı verebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5