İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Sorun Var !!!

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir sıkıntım var anlamakta zorluk çekiyorum. Sayfa Görüntüleme sayısı, Tıklamalar aynı ama son 3 4 gündür kazanç çok düşük nedir sizce sorun yardımcı olurmusunuz...

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bir sıkıntım var anlamakta zorluk çekiyorum. Sayfa Görüntüleme sayısı, Tıklamalar aynı ama son 3 4 gündür kazanç çok düşük nedir sizce sorun yardımcı olurmusunuz...

Reklam verenlerin ücretlendirme düzeyine göre kazanç sağlıyosunuz hocam o gün sitenizde gösterilen reklamlar düşük kazanç sağlayacak reklamlardansa aldığınız ücret normaldir

boyner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam verenlerin ücretlendirme düzeyine göre kazanç sağlıyosunuz hocam o gün sitenizde gösterilen reklamlar düşük kazanç sağlayacak reklamlardansa aldığınız ücret normaldir

Peki Hocam anladım biraz Teşekkürler.

392485_521562434570582_1368968613_n.jpg

Şimdi Adsense reklam boyutları sitemin ama forum sitemde 160 x600 reklam alanı var göstermiyor bunu veya neden göstermiyor şimdi bu kodlamaları adsense yapan birine yaptırmıştım sizce durum nedir ?

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı sayfada en fazla 3 içerik reklamı yerleştirebilirsiniz yanılmıyosam sistem otomatik olarak izin vermiyo gözükmemesi normal o reklam yerine arama tipi reklam oluşturup onu kullanabilirsiniz

Takedown

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Aynı sayfada en fazla 3 içerik reklamı yerleştirebilirsiniz yanılmıyosam sistem otomatik olarak izin vermiyo gözükmemesi normal o reklam yerine arama tipi reklam oluşturup onu kullanabilirsiniz

evet cevabı arkadaş vermiş. bununla alakalıda olabilir.

handzan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ABD deki bir tıklamayla Sırbistan daki tıklama ayni olmuyor kardeşim abd 1 $ veriyorsa diğeri 0,01 $ veriyor ordan da olabilir..

Yunusm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benimde öyle sistem türkiyede aktif olalı günde ortalama 250 350 arası tık alıyorum 10000 gibi görüntüleme oluyor ama neden 8 doları geçemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5