İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Tarzı affiliate sistemi scripti

E

erotika

Misafir
Arkadaşlar lütfen biraz ilgi göstermenizi rica ediyorum.
Lütfen bu konuda bilgisi önerisi olanlar paylaşsınlar. Ayrıca Pop up alışverişi de çok oluyor, eğer Pop up affliate gibi bir sistem var ise lütfen yazınız.

Sermaye sağlam :)

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda biri daha ayni bu soruyu sormustu. Bir suru cevap yazilmisti. biraz oldu ama. Ben bir arayayim bulursam url yi yazarim

E

erotika

Misafir
iyinetadmin'in açtığı konuda herhangi bir bilgi yok. Ayrıca pop up affiliate yi destekleyenler güzel bir şey bulursam hemen başlayacağım. İyi bir sermaye ayırdım bu işe ;)

K

K-G

Misafir
iyi sermayeden kastın ne mesela? Kaç adet server alabilirsin?

E

erotika

Misafir
Neden durup durup server alayım ki ? Affiliate açarken fazladan server almam, reklam veririm. Önemli olan bu iş için en iyisini bulmak.

V

vuduu

Misafir
eg-zotiko özel mesaj attım sana nerden bulabileceğini söyledim...dağıtmazsan sevinirim...

bu arada server demişken http://www.hepsihosting.com :) benim hosting firmam...2 adet sabancıda 2 adet (mt) de server var 1 aydır %100 uptime la çalışıyorum :) reklam olsun eheh

E

erotika

Misafir
Bahsettiğin arkadaşın bana gönderdiği script 4 kb lık basit bir kontrol scripti :( Ya dalga geçti yada gerçekten elinde yok. Neyse Görüşlere devam..

V

vuduu

Misafir
bedava filanmı almaya kalktın ? :)
http://www.gitme.net/ yukarda reklamlar çıkıyor oraya bak tr100 reklamları diye o yazılımı o yaptı bayada detaylıdır google gibi sen davranmayı bilmemişsin adama :)

K

K-G

Misafir
vuduu' Alıntı:
bedava filanmı almaya kalktın ? :)
http://www.gitme.net/ yukarda reklamlar çıkıyor oraya bak tr100 reklamları diye o yazılımı o yaptı bayada detaylıdır google gibi sen davranmayı bilmemişsin adama :)

demek istedigim de o idi zaten, madem iyi sermaye ayirdin o zaman pamuk eller cebe.

arti sana server(larda) lazim olacak, firewall da kullanmalisin ...vs.

E

erotika

Misafir
Hım. Dedim zaten adam gibi ise zaten lisansını alırım.

Ayrıca Başka bir servera geçecek kadar büyük bir şey olsa idi zaten scrip almam yazdırırdım. O kadar büyük düşünmüyoruz.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar konuyu tasimak zorundayim.Kusura bakmayin konularin ayit oldugu kategorilerde tartisilmasi forum görünümü ve islevselligi acisinda hepimiz icin iyi olacagini düsünüyorum.

Saygilar.

V

vuduu

Misafir
eg-zotika sen daha ne aradığını bilmiyorun adsense tarzı script diyorsun sonra yazılımcıya gidip pop updan para kazandırma scripti istiyorum diyorsun abicim popup scriptinin adsense in scripti ile uzaktan değil 300 km öteden benzeyen yanı yok :)

E

erotika

Misafir
Arkadşında aradığım şeyin olmadığını gördüm. Ve popup scriptini başka birisi için sordum. Neyse öneriler devam edebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5