İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tavsiye

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

Adsense tavsiyelerinden 10 15'e yakın kayıt var. Bunlardan 2si benim arkadaşım. İlk arkadaşım 5 doları geçince banada 5 dolar geldi. Şimdi ikinci arkadaşım 5 doları geçti. Ama bu sefer bi ödeme yapılmadı bana. Diğer kayıt olanlarda geçmiştir diye tahmin ediyorum ama onlardanda herhangi bir hareket yok. Acaba bu ödemeler sadece 1 kişi içinmi geçerli?
Bir sorum daha var. İlk arkadaşım 50 dolar civarlarında. 100doları geçince bana 250 dolarmı gelecek?

İlgilenen herkese teşekkürler.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 $ ı geçerse sana 250$ hesapına geçer .

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
S.a

Adsense tavsiyelerinden 10 15'e yakın kayıt var. Bunlardan 2si benim arkadaşım. İlk arkadaşım 5 doları geçince banada 5 dolar geldi. Şimdi ikinci arkadaşım 5 doları geçti. Ama bu sefer bi ödeme yapılmadı bana. Diğer kayıt olanlarda geçmiştir diye tahmin ediyorum ama onlardanda herhangi bir hareket yok. Acaba bu ödemeler sadece 1 kişi içinmi geçerli?
Bir sorum daha var. İlk arkadaşım 50 dolar civarlarında. 100doları geçince bana 250 dolarmı gelecek?

İlgilenen herkese teşekkürler.

Eğer ikinci arkadaşınızın 5 usd yi geçmesi daha bugün olduysa 1-2 gün bekleyin derim.

Arkadaşınız Vergi bilgilerini girmiş olsun (ufak bir ihtimal ama olayda etkili oluyor olabilir)

ikinci arkadaşınızdan rica edin google adsense Türkiye ekibine bir email göndersin.

emailde sizin ve kendisinin yayıncı kodu bilgisini de versin.

arkadaşınız sizin referansınızla kaydoluğunu ama (sizden aldığı bilgiden anladığı kadarıyala) sizin referanslarınız arasında gözükmediğini durumun düzeltilmesini talep ettiğini yazsın.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ikinci arkadaşınızın 5 usd yi geçmesi daha bugün olduysa 1-2 gün bekleyin derim.

Arkadaşınız Vergi bilgilerini girmiş olsun (ufak bir ihtimal ama olayda etkili oluyor olabilir)

ikinci arkadaşınızdan rica edin google adsense Türkiye ekibine bir email göndersin.

emailde sizin ve kendisinin yayıncı kodu bilgisini de versin.

arkadaşınız sizin referansınızla kaydoluğunu ama (sizden aldığı bilgiden anladığı kadarıyala) sizin referanslarınız arasında gözükmediğini durumun düzeltilmesini talep ettiğini yazsın.

böyle bir şey yaparsa banlanma olasılığı yüksek :) katakullemi yapıyorsunuz diyebilir.

bu tavsiye olayında bir madde gözüme çarptı. bonus primlerden sadece 1 defa faydalanabiliyorsunuz gibi bir ibare vardı. bunuda değerlendirmek gerekir. ama yeni bu olay gerçekleştiyse bir müddet bekleyin, hesabınıza yansır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5