İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense 'te bu serbest mi?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@umit yok olm ne blokesi giremiyorum msn ye filan bazi karisik seyler var pek zaman olmuyor neyse ins bugunden sonra gircem

terbiyesizligine gelince soz veripte yapmadigin sey diyeyim sen anla :)

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@umit yok olm ne blokesi giremiyorum msn ye filan bazi karisik seyler var pek zaman olmuyor neyse ins bugunden sonra gircem

terbiyesizligine gelince soz veripte yapmadigin sey diyeyim sen anla :)
Olm ne anlıcam ? Ne söz verdim ben sana ?
Script vs ile ilgili diyorsan biliyorsun çalışmıyor.
Onun dışında birşey oldugunu zannetmiyorum. Hatırlamıyorum doğrusu. Varsa bişi açık söle.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@umit lan adi ben script lafimi ettim kopek herif :)

Zorla soyleteceksin te$hir olacagiz ... Bingol mevzusu diyeyim sen yaptigin adiligi hatirla

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi de digitalsanat sen ne sormuşun bunlar ne demiş yani sen istediğim sayfaya koyabilir miyim kodları? gibi bişey sormamışın ki orda. heralde istediğimiz sayfaya koyarız ama site içi arama sonuçları sayfasına uyumlu şekilde adsense kodunu yerleştirip onlar da arama sonucu şeklindeymiş gibi sunmak serbest mi diye sorsaydın bize bunun cevabı lazım.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
@umit lan adi ben script lafimi ettim kopek herif :)

Zorla soyleteceksin te$hir olacagiz ... Bingol mevzusu diyeyim sen yaptigin adiligi hatirla
Muheuaeh.
Olm ben n'apim. Yola çıkın dedim çıkmadınız. Diğer memo'yada mesaj attım o zaman. Babasındaymış telefon :)
N'apim. En iyisi sen Istanbul'a gel.Ben o yolu bir daha çekemem valla.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel32 ve Umit , beyler siz msn de veya telefonda konuşsanıza bütün konuyu işgal ettiniz :d

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana istanbul ankara bursa izmir bodrum alanya gaziantep yasak :) kaldik boyle sap gibi olm :) Mecbur sen gelcen ...

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ehliyeti kaybedersem, ve ordan almam icabederse gelirim :D
komikhane : N'apalım adam msn açmayı bilmiyor. Muehaeua

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umit misin simit misin ne zikkimsin getirtme beni oraya :)

Yok msn acmayi bilmiyormusda neymisde soyleymisde boyleymis :)

Acamiyorum abi msn zorla mi girme sansim olsa zaten gircem su an ki msn ile girsem de bi halta yaramaz girdigim cunku konusamam sonra da neden cevap vermiyorsun diye kafami utulersiniz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkes kullanıyo o zaman yapılır pek doğru olmayabilir ben mail attım sordum tabi türk supportlarına attığım maile hala cevap gelmedi böyle olacağını da bildiğimden amerikaya da atmıştım onlardan geldi ama onlar da sorduğum şeye tam cevap vermemişler tekrar gönderdim ben de daha detaylı şekilde sorup bekliyoruz bakalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5