İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tek reklama düştü...

K

Kara

Misafir
Arkadaşlar content'e göre de reklam veriyor mu acep? Adsense bende tek reklama indi. Yani sadece tek reklam çıkıyor yukarıda. Bu neden oalbilir acaba çözemedim bi türlü. 2 gün ewel böyle bişey yoktu ehr geçen gün düşüyor mu ne?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedenlerden birtanesi
sitendeki yazılara gore reklam ciktigi icin sayfandaki yazilanlarin reklam iceren bir yazi olmadigindan kaynaklaniyordur.
reklam cikaracak yazilar yazmaya calis yada konular secersen daha iyi olabilir.

S

Skeleton

Misafir
her geçen gün değil her geçen dakika değişebilir. çünkü reklam verenler bütçelerine göre belli sayıda click için reklam veriolar. eğer o sayıya ulaşılırsa reklamları AdSense olan sitelerde görüntülenmez.

K

Kara

Misafir
anladım çok teşekkürler arkadaşlar. bir soru daha sorayım bu hizmet reklamları nedir? yok pusula nedir parayı kim icat etti gibi reklamlar gelio da çözemedim ben işi :)

Karahan

S

Skeleton

Misafir
aynı konuyla alakalı o olay da, yani reklam yoksa google boş durmasın diye öle absürt şeyler çıkarıo reklam alanına. anladığım kadarıyla sitenin konusu adsense reklamlarına göre değil ve/veya türkçe bir siten var.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kara, genel hizmet reklamları; içeriğe uygun reklam bulunamadı zaman çıkar. eğer içerik bulunamadığı zaman saçma sapan reklamların çıkmasını istemiyorsan, reklam kodunu oluştururken alternatif reklam seçeneğinden kendin bir reklam bannerı oluşturabilirsin.

K

Kara

Misafir
ploop peki ona tıklarlarsa ? para kazanmıyoruz tabii dimi? bişey daha soriim birden .nl siteler gelmeye başladı neden olabilir?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar senin reklamların olacağı için sana bağlı. istersen oraya senin başka bir sitenin reklamını koyarsın, adsense ile alakası yok yani. istersen kedi resmi koy millet ona tıklasın, adsense karışamıyor ona yani, demekki kazancı da yok. sadece google'a hit gitmesini engelliyorsun ve sitende pusula vb. yazılar çıkmasını. .nl uzantılı reklamlar çıkması tamamen reklam verene bağlı. eğer reklam veren tercihlerinde ülke seçimi yapmamış, bütün dünyada çıksın demişse sitende arasıra böyle reklamlar görünmesi normal. belki gurbetçileri hedef seçmiştir :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5