İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense telefon doğrulaması yapan var mı

_MuCaHiD_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yaklasık bir iki ay oncesi googlenin telefonla hesapları doğrulayacağı gibi bi başlık vardı akibeti ne oldu.. adsense hesap doğrulaması için hiç telefon alan var mı .. yoksa ben mi yalnıs hatırlıyorum

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bu tür uygulama ile karşılaşana ben rastlamadım daha.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Türkiye arayıp onaylayabilir. Yoksa amerikadan arayacaklarını zannetmiyorum.

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar yaklasık bir iki ay oncesi googlenin telefonla hesapları doğrulayacağı gibi bi başlık vardı akibeti ne oldu.. adsense hesap doğrulaması için hiç telefon alan var mı .. yoksa ben mi yalnıs hatırlıyorum

kardeşim sıkıldık artık güvenlik önlemlerinden.
Yeter yaw.
Yakında muhtardan ikametgah ister adliyeden de temiz kağıdı isterse heeç şaşmayacam.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telefon dogrulaması diye bir şey var. Hatta bu sebeple 2 ay odeme alamadık yabancı bir hesabımız icin. Ama turkiye'de işliyormu sistem bilemiyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İki yıl oluyor adsense başvuralı ama henüz bir telefon gelmedi ama google'ın işi belli olmaz her an herşeyi yapabilir.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
google diyodu yapcaz diye ama vazgaçtiler heral de keşke çıksa ben umutla bekliyorum:)

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu uygulama yuzunden iki ay paramizi alamadik. hicbir uyari ibareside yoktu adsense hesabimda.

Paramin neden odenmedigini sordugumda googledan gelen cevap:

Başvurunuz ilk onaylandığı zaman, ev adresiniz Amerika Birleşik Devletleri ve seçtiğiniz dil ilk olarak ingilizce olduğu için, otomatik telefon doğrulama çağrısı tutulması oluşmuş. Telefon doğrulama çağrısını kaldırdım. Sevinerek söylemek isterim ki; artık ödemelerinizi birikmiş bir şekilde alabileceksiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5