İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Tık Başına 0.00

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gösterim bazlı sitenize reklam veriliyor olabilir
gösterim bazlı reklam verildiyse tıklama yapılınca sanırım gelir yazmaması lazım 1000 gösterime bir rakam ödüyor gösterim bazlı reklamlar.

filtreleme tarzı bir ekran daha var oradan bakarsanız gösterim bazlı sitenize reklam verenleri direk mi kabul edip etmediğiniz görebilirsiniz.

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Türkiye'de Sürekli Bu Korsan Düşünce Oldukça İlerleme Sağlanacağını Hiç Zannetmiyorum. Deklare edilen konuya diyeceğim şudur ki eğer turkiye bilişim sektöründe ciddi bir alt yapı yenileşmesi gerçekleştirmedikçe gelişim olmayacağı gibi sektördeki yerini günden güne kaybedeceğini adım gibi eminim.

Adsense İçeriklerini iyi optimize etmek gerektiği kanısındayım. Zira Google Önbelleklerinde en çok değer verdiği reklam katagorilerinden biriside "sağlık" olduğunu görkmekteyim.

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de alt yapı istediği kadar ilerlesin kolay para kazanmak adına insanları sömürenler oldukça , her üye karşılığı 400 kontür alıp 100 kontür hediye edenler varken , emek hırsızları varken 2 satırlık özgün yazı yazmak yerine c/p yapanlar varken Türkiye'de ne internet gelişir nede webmaster ekmek yer.Html bile bilmeyen insanlar websitesi açıyor.Google adsense'i duyan websitesi açıyor ucunda google varya güvenilir para kazanayım ve bu şekilde düşünenlerin 10/9 u google adsense tarafından banlanan kitle.Hile yapmayanı da google enayi konumuna koyuyor.
İnternet istediği kadar gelişsin reklamdan gelecek paranın ............

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Reklamstore ve ADtech daha yüksek veriyor ama malesef rahatsız edici reklamlar aşırı derecede ...

Hepsiburada.com daha yüksek veriyor ama malesef eksik sayma gibi bi huyu olabiliyor (ya da sadece söylenti) vede iframe reklamlar pek çekici durmuyor tıklanmıyor bazen de sayfa açılışını zorlaştırabiliyor.

Adsense in bu kadar düştüğü zamanlar görmemiştim. Geç hesaba yansıyor demiş birileri ama malesef olay öyle değil. Gün sonunda yoklayınca durum anlaşılıyor.

Bu durum TÜRKÇE siteler için geçerli -
YABANCI SİTE : 24 tık = 1.81 dolar
TÜRKÇE SİTE : 204 tık = 1.82 dolar

Tabi bunda TÜRK reklamverenlerin edepsizliğinde var. .INFO sitelerin saldırıları gibi.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakında düzelecektir eminim, Google kendi kendine ilmiği boyununa dolayıp sandalyesini tekmelemez.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugün son bir deneme daha yapacam.
Bakalım 2$'ın üstüne çıkmazsa kaldırıp, ReklamStore ve HızlıAl reklamlarını koyacam...

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yabancı Site: Kasım Ayı Sayfa Gösterimleri: 2.862 Tıklama: 36 Kazanç 7,14 $

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu da benim yabancı sitem bu günlük.

gösterim 2 - tıklama 2 - Sayfa TO 100,00% - Sayfa eBGBM 229 $ - Kazançlar 0,46 $

4-5 gün oluyo açalı :D reklamları iyi koymuşum.

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, ayda 30 dolar 40 dolar kazanıyoruz diyorsunuz, bu kadar küçük bir para için bu kadar strese girmeye değer mi? Anlatmak istediğim buydu. Eğer kaliteli bir siteniz varsa zaten bir çok site size reklam vermek ister.
Sana kesinlikle katiliyorum. Ayda $40 dolar icin yaktigin interenete degmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5