İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tıklama oranları

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense'in anahtar kelimelere göre bir tıklama bedeli ödediği belli ancak son günlerde aynı reklamlar dönüp durmasına rağmen günde bir tıka 15-20 cent verirken bile şimdilerde 3 cent zar zor veriyor.. Hal böyle olunca bir hafta günlük 20-30 dolarda seyreden hesap bir diğer hafta 10 dolar civarı oluyor.. Google bunu neye göre yapıyor olabilir? Aynı reklam bir saat aralığında düşük bir başka saat aralığında yüksek fiyat mı çekiyor? Anlayan beri gelsin.. ( Tekrar ediyorum reklamlar hep aynı, bir çok bedava yeşil kart :( )

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diyelim Reklam türü: 'USA da Karate Kursu'
bu reklama İstanbul'dan biri (İSP'den belli oluyor) tıklarsa 0,03$ verir ama USA'dan tıklayan olursa 2.00$ verir. Yani tıklayan kitlede önemli. Başka örnek: Ben almanayda kredi veriyorsam neden türkiye'de yaşayan birinin tıklamasına 3 dollar verim, 3 cent veririrm.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mantıkla hareket edersek yurtdışındaki türklerin ilgisini çekecek bir sitede kurulabilir.. İlle ingilizce olması gerekmez. turkdunya.de bu iş için hedef kitle olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5