İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense-tr ne diyor ?

Aysahit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thanks for your email.

I've searched our system, but I haven't been able to find your AdSense account with the information that you've provided. Please respond to this email from the email address currently associated with your AdSense account and I will be happy to help you. If you don't know the email address that you've used for your AdSense account, please reply directly to this email with the contact name, URL or other account details. This will make it easier for me to locate your account.

Saygılar, Google AdSense Ekibi

[email protected]'a Türkçe mail yazdım, bu yanılt geldi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hesabınızı tesbit edememişler.
Google adsense de kayıtlı olan emailiniz ile cevap yazın diyor.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Devamida var,
eger adsense icin kullanmis oldugunuz email adresinizi hatirlamiyorsaniz bu email adresinden bana direkt olarak ulaşıp Sitenizin URL sini veya diger hesap bilgilerinizi iletiniz.

quale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense-tr'ye ingilizcemi yazdınki sana ingilizce döndüler geri? Türkçe cevap veriyorlar türkçe yazınca.

obidergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
otomatik mail olduğu belli, adamlar uygun cevabı bulamayınca ona en uygun ingilizce maili atmışlar, buna tepki vermeye gerek yok sanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5