İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Turkce

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web sitenizin tüm potansiyelini ortaya
çıkarmanızda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

vay be adamlara bak sen gerdege girecek damat gibi sabirsizlar:))

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabırsızlanıyorlarmış gerçekten.. :) İyi kazandırıyor çünkü ;)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaslar hersey guzel google turkce siteleri kabul ediyoda googledan para alaniniz varmi hic cunku ben faq kismini okumustum aylar oncesinden(bende paravan site kurcaktim) ancak orda vergi ile alakali yazilanlar ve 100dolari asinca odeme yapmalari???

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanliz bence bu iyinet yukardaki reklamdan para kazanamaz ya, burdaki herkez biliyor ne oldugunu onun tiklayan az cikar herhalde

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet burada çok alakasız reklamlar çıkıyor. Gerçi admin title'a webmaster kaynak vs eklemişse de başarılı olamamış :)

Bir de arada bir doğru linkler çıkıyor, geriye kalan zamanlarda alakasızlar. Mesela wonderbul.com'da eğitim bölümünde bazen eğitim ile ilgili linkler çıkıyor, bazen zap medya vs. linkleri çıkıyor. Doğru karar veremiyor bazen :)

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Arkadaşlar en önemli konu olan paramızı kesintisiz alma ve zamanında alma problemlerinide konuşalım.

1.si google ocak ayının parasını bir sonraki yani şubat ayı sonunda gönderiyormuş. Türkiye'ye gelmesi 15gün sürse çekin. Bozdurması da aksaklık fln olsa bi 15günde o sürüyor diyelim ocak ayında kazandığınız parayı ta mart ayında alıyorsunuz.

2.Hadi çekimiz geldi diyelim 100$ üstü (ki google 100$ altı çek yollamıyor, paranız bir sonraki aya kalıyor) e şimdi bunu nasıl hem hızlı hemde az komisyon kaptırarak bozdurucaz.

Mesela bu 1. konu benim canımı çok sıkıyor.
Yabancı music web sitesi olan ve 6aydır google ads ile çalışan türk arkadaşım'a sordum adam sorun olmuyor diyor. İlk ödemeden sonra her ay alıyosun nasıl olsa fark etmiyor diyor ama bence bu olay çok kötü.

ads örnekleri için http://www.mp3-tr.com a bakabilirsiniz. Sadece google ads için tekrar açtım ingilizce olarak. Artık legal takılıyorum mp3 indirilmiyor söyliyeyim. Mp3 ve klibleri online olarak dinleyebiliyor, izliyebiliyorsunuz :(

Sizin görüşleriniz neler ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google benim de ingilizce mp3 sitemi kabul etmedi çünkü ben de illegal yayın yapıyorum. ama onlar için içeriğimi değiştirmedim. google olayı çok gerçek bi olay . yani gerçekten ziyaretçi reklamı isterse o zaman sen de kazanırsın. yanı bol içerikli bir site her zaman kazanır. bence biz sitelerimizi googla uyarlamayı değil , yeni içerikli siteler yapıp googla öyle başvurmayı düşünmeliyiz.
zaten ödemesine güvenebileceğimiz çok az site var nette. bu sitelere yönelik çalışmalar yapıp kazancımızı arttırmalıyız.

mp3-tr'da da linkleri linkexchange'ye boğmuşsun. o da bi yere kadar. bence siteyi tekrar türkçe yap.

iyi çalışmalar.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense yayıncıları dikkatli olun, google siteleri en ufak hata yüzünden iptal etmektedir.Lütfen SSS bölümünü dikkatli okuyunuz.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benı kabul etmedeıkları neden bak

- Zor site dolaşımı

bu kadrda saçma bi cevap olamaz neyı krıtık alarak zor sayfa dolaşımı yazdılar acaba çok merak edıyorum neyse google olmadı artık başka bişiler denıcez..

K

kerata.net

Misafir
goole 'a başvuralı 4 gün oldu.
bugün cevap yazmışlar " Kabul edilmediniz "
sebep : desteklenmeyen içerik ;)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende başvurdum adsense ye fakat kabul edildiniz veya edilmediniz diye mail gelmedi. Yaklaşık bir hafta oluyor. Bi deniyim bakim dedim login oluyormuyum diye.
Bide bakarsın login oldum. Neyse kodları şuanda sadece forum sayfasına koydum. Ana sayfaya döşeyecek ekipman yok :) bıkac saat ıcınde 3 tıklama olmuş ama 000 usd. ee tıklamıslar ama many nerede ?

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar bende google adense'ye başvurdum ancak daha onay maili bile gelmedi ne yapmam gerek bu durumda

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onay maili mutlak gelmiş olması gerekir, kullandığınız mail sağlayıcısının
- bulk mail
- junk mail
- spam
- others
v.b diğer bölümlerinede bakın, veya tekrar kayıt olmayı deneyin.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw mail gelmedi işte. :) bugün 5. gün. ve mailimde gmail zaten kendi serverları :) bulk mulk spam felan a gelemez herhalde kendi msgleri gelse bile zaten görürüm.... ve kesinlikle kabul edecekleri bir içeriğe sahip site... kesinlikle sorun olmaması gerekiyor...
bakalım bekliyoruz cevaplarını ne olacak acaba...

kolay gelsin...

K

kerata.net

Misafir
AkrepList' Alıntı:
peki icerik neydi ki destek vermiyorlarmis???

tabiki mp3,

ama anlamadığım olay şu; yabancı mp3 sitelerine bakıyorum bir çoğunda adsense reklamı duruyor.
herhalde adamlar google 'ın reklamlarını sevabına koymuyorlardır.
onları nasıl kabul ediyorlar acaba ¿?¿

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benı kabul etmedeıkları neden bak

- Zor site dolaşımı

bu kadrda saçma bi cevap olamaz neyı krıtık alarak zor sayfa dolaşımı yazdılar acaba çok merak edıyorum neyse google olmadı artık başka bişiler denıcez..

Sitenin o sorununu hallederek, tekrar basvurabilirsin. Zor site dolasimindan benim anladigim, sitenin icinde siteyi gezmeyi kolaylastiracak linkler yok. Onlari ekle bence tekrar basvur.

tabiki mp3,

ama anlamadığım olay şu; yabancı mp3 sitelerine bakıyorum bir çoğunda adsense reklamı duruyor.
herhalde adamlar google 'ın reklamlarını sevabına koymuyorlardır.
onları nasıl kabul ediyorlar acaba ¿?¿

bunlar muhtemelen farkli bir site icin adsenseye basvuruyorlar adsense onayliyor sonra ayni kodlari mp3 sitelerindede kullaniyorlar.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitelerını kabul ederler abı ama bn google için sitemın tasarımı değiştirmem yanı :) bbu arada ban cevp 1 haftada geldı gelır mutlka herkese de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5