İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense, Türkiye için temalı reklam gösterimine başladı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adsense uzun zaman önce temalı reklamları duyurmuştu ama hiç rastgelipte temalı reklam görmemiştik.Bende az önce gördüm.Aşağıdaki resimde bir temalı adsense reklamı örneği var:

adsenseml1.jpg

Reklam göze öyle hoş görünüyor ki ben bile bu bilgimle o reklamın adsense olduğunu sonradan farkedebildim.Ziyaretçilerin bu reklamı sitenin kendi içindeki bir menü olarak görmesi çok büyük bir olasılık.Tık başı kaç verdiğini bilmiyorum ama yaygınlaştığında adsense kazançlarında ciddi bir artış olacak gibi.Şuan reklamın olduğu sayfadayım, inanın insanın deli gibi bu reklama tıklaması geliyor içinden.. ;)

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heh köntörcülere gün dogdu... Merak etmeyin bunun da tadı kalmaz 1 ayda çılkını çıkartırlar.

Ayrıca hakkaten merak konusu, gördügün site Türk sitesi galiba. Bu nasık uygulanıyor.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
daha kare olanın en büyüğünü seçin onda gösteriyor :) çok güzel daha ilk koyuşumda gösterdi :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
link verebilirmisin ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklamları deniyorum yeni sitem için hangisi uygun diye.

dediğim gibi reklam boyutu olarak karenin en büyüğünü ve resim reklamlarını seçip koyarsan görebilirsin. temalı demek yetmiyor çok işlevsel siteniz içinde yeni bir reklam sayfası açıyor Telefona tıklıyorsunuz telefonları felan gösteriyor başka site açmadan :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
reklamları deniyorum yeni sitem için hangisi uygun diye.

dediğim gibi reklam boyutu olarak karenin en büyüğünü ve resim reklamlarını seçip koyarsan görebilirsin. temalı demek yetmiyor çok işlevsel siteniz içinde yeni bir reklam sayfası açıyor Telefona tıklıyorsunuz telefonları felan gösteriyor başka site açmadan :)

336*280 de çıkmıyor heralde.Ben hiç göremedim..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
336x280 de çıkıyor. ben ekledim siteme daha ilk reklamında çıktı hatta caps alacaktım gerek yok diye almadım bi denedim reklamı çok işlevsel bi kere tıkladım 0.01$ verdi :)

baya hoş bi reklam tipi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@draga caps koyarmısın baya merak ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi