İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense & Updated Çekleri

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense ve updated.com biliyorsunuz ödemeleri çek ile yapmakta bu çekleri Türkiye'de hangi bankalar bozuyor bizzat bozdurduğunuz bankayı yazarsanız sevinirim öneriden ziyade şuraya git işte kambiyo bölümüne git vs. ondan ziyade hangi bankada bozdurduysanız onu yazın bi zahmet bizde ordan hesap açalım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredide bozduruyordu bir arkadaş sürekli...ama kesin bilgim yok..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Goto.com un çeklerini yapı keratada bozdurmuştum. Aah ah nerede o günler:) Adsense update hak getire...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı kredi'ye bozduruyorum dewamlı. Hic sorun cıkarmadılar. Git bankaya sıra numarası al çeki ver sana bir hesap acıcaklar once. Cekin 99$'a kadarsa komisyon almıyorlar. hemen bozuyorlar. Ama 100$ ve üstü ise 15$ komisyon alıyorlar ve 1 ila iki hafta beklemen gerekiyor çekin onayı gelene kadar. Ama kesin bildigim bişi yapı kredi bozuyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5