İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense üyeliğim var ama reklamlar çıkmıyor...

firatocal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense üyeliğimi blogger zamanında yaptırmıştım ve o dönemden beri bloggera dokunmadım ölü duruyor... 6 ay önce yeni siteme geçtim ve yazılarıma burada devam ediyorum... adsense hesap ayarlarımdan sitemi eklememe rağmen reklamlar yayınlanmıyor... nesenini anlamadım... aylardır etkin olduğum sitemde reklam yayınlatamıyorum... yardımcı olur musunuz lütfen...

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Anladığım kadarıyla hesabınıza girip dolaşabiliyorsunuz. Eğer böyle bişey varsa ve reklamlar çalışmıyorsa iki şık var.
2-) Domaininiz Banlanmış olabilir.
(1.yi söylemedim)

Bence bu başlığı birde adsense yardım forumlarında açın. Orda daha profesyoneller var.

Dış bağıntı : Adsense Türkiye Yardım Forumları

firatocal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troypc, cevabın için tşkrlr... banlanma varsa onu nasıl anlayabilirim... yardım forumlarını da deneyeceğim...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Adsense reklamları oluşturulduktan sonra ilk 10 dk gözükmezler, daha sonra gözükmeye başlarlar.

Başka bir reklam firmasının kodunu eklemeyi deneyin, yada şöyle diyim sizin yerleştirirken kodu birşeyi eksik yada hatalı yapma durumunuz var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5