İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Uyumlu Süper bir wordpress teması

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bu akşam kendime tema ararken buldum bu temayı cok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim

eğer birisi zahmet edip turkceye cevirirse cok sevinirim ayrıca gerekirse parada veririm turkceye cevrilmesi icin :)
temanın resmi
adsense-ready-wordpress-theme-bluesense.png

Download

ayrıca ücretli ceviririm senin icin diyen varsa msn adresimi eklesin veya burdan ozel mesaj yollasın

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben çeviririm böyle ufak tefek şeyleride forum ahalisi için ücretsiz yapacak birilerini sorgulayın arkadaşlar ne bu ya? Bu kadarcık şey için bile para isteyen varsa durmasın burada zaten, nasıl yapılacağını sorduklarında söylüyoruz sonra para istiyorlar : ) 10 dakikalık iş... Yarın akşam çevirir koyarım buraya.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
insan var insancık var isterlermi isterler :D şimdiden eline sağlik hocam ben kendi adima temayı cok beğendim paylaşmak istedim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
rica ederim akşama adresi bulursam daha guzelleride var onlarıda eklicem

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
isteyen ister EMEĞİNİN KARŞILIĞI değilmidir ?
Ayrıca ÜCRETLİ çeviren olursa ... demişsin ilk mesjaında alt mesajdada o kişilere İNSANCIK diyosun ayıp olmuormu ?

Ben para karşılığıda olsa çevirmem vaktim varsa bedava da çeviririm. AMa emeğiyle burda iş yapanlara bu şekilde sözler hoş olmuyor.

insan var insancık var isterlermi isterler :D şimdiden eline sağlik hocam ben kendi adima temayı cok beğendim paylaşmak istedim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ayıpsa bana ayıp sanane ? birdaha bişi paylaşan ne olsun + olarak sen neden bu kadar ustune alınıyorsun zorunamı gitti ? ayrıca yazıyı ortaya yazmışım kimseye karşı bir tutum sergilemedim herneyse kimseyle tartışmaya niyetim yok temayı turkceye cevirdim burada paylaşmak icinde hazırlamıştım ama bu mesajdan sonra paylaşmıyorum

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yok hocam siz isterseniz ozelden yollayabilirim ama forumda paylaşmayacağım adama bak biz bişiler paylaşmaya calışıyoruz o neler yazıyor :mad:

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Boşver sen koy foruma pire için yorgan yakılmaz, birine sinirlendin diye birsürü milleti mağdur etme bence :p eminim o arkadaşta kötü niyetle söylememiştir birşey

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pekala senin hatirin icin temayı foruma ekliyorum atlamış olduğum birkac ufak nokta olabilir tema cevirisinde artık onlarıda siz halledersiniz ayrıca bu benim cevirdiğim ilk tema temanın altına ufak bir link ekledim silmesseniz sevinirim silerseniz bu cevirdiğim ilk ve son tema olabilir :p
saygılar

temanın türkce versiyonunu www.msndeyiz.net te gorebilirsiniz
tıkla ve indir
ayrıca cevirideki yardimlerindan dolayı trsite arkadaşıma teşekkuru bir borc bilirim :)

not :temada suan benim adsense pup kodlarım ve benim exreme sayac kodlarım var gerekli değişiklikleri yapmadan lütfen kullanmayın

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende indirdim temayı bir ara çevirisinide yapar kullanırım bir yerde saol trdownload..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
PAYLAŞIMMI ? ya arkadaşım paylaşımına laf edenmi var ?

işine gelmeyince nasıl anlıyosun ? INSANCIK demişsin PARA KARŞILIĞI iş yapan onca insan var bu forumda. AYIP SANA EVET haklısın - LAF da FORUMdakilere.
Aczık düşünüpte yaz alınamadım ben para karşılığı da olsa YAPMAM diye yazdım. OKU azcık.

Ücretle olsa da biri çevirsin demişsin altındada INSANCIK deyip alay ediosun o kişilerle. ne biçim bi ticaret ahlakın var senin.

yok hocam siz isterseniz ozelden yollayabilirim ama forumda paylaşmayacağım adama bak biz bişiler paylaşmaya calışıyoruz o neler yazıyor :mad:

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
işine bak sana soylenmeyen lafı ustune alınma koca forumda kimse ustune alınmamış lafı bi seninmi zonuna gitti insancık gelimesi bak işine konumdan uzak dur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5