İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve Adwords'te problem

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense ve adwords hesaplarımdaki veriler 12' den beri güncellenmiyor .

Sizlerde durum nedir ?

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende güncelleniyor ancak Reklam Birimi Gösterimleri sayısı bugun diğer günlere göre oldukça düşük. Sürekli reklam olmasına ve hit aynı olmasına rağmen. Sanırım sorun var.. Reklam gösterim sayısı düşük olunca CPM ve CTR de fırlamış gözüküyor.

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bugun bir gariplik var google'da şimdi veriler değişti..

Sayfa görünümü aynı tıklar artı enterasan :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CPM ve CTR değerleri sizde de yüksek mi diğer günlere göre?

G

Gencadam

Misafir
Benim güncelleniyor ama tarihimin en yüksek ctr ve cpm'sini gördüm :) Bende %1 olmayan ctr %4 oldu.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de %1.1 lerdeki %5 oldu.. Tıklamayı hiç sölemiyim. Neler oluyor acaba yine.. Ayın 1i olmasıyla bir ilgisi var mı acaba?

G

Gencadam

Misafir
%100 mü :eek: Abisen ne diyorsun? Allah aşkına merak ettim bugünlük kazancın nedir?

M

murme

Misafir
20000 gösterim falan yaptim ama saymamis google nedense ben sitenin web istatisliklerinden kontrol ediorum uyuşmuo

M

murme

Misafir
yabanci tabiki yoksa zor türk siteden dostum su oranlar düzelsede rahat etsem incek kalbe

%22 ye düştü bakalım başladi düzelmeye

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ya bende sayfa gösterimi cok ama nedense reklam göstermesi hic yok hep su diger reklam bannerleri cikiyor 1 haftadir öyle ne guzelde gidiyordu ya :( bu niye böyle oluyor nedense her ayin sonunda raslaniyor bilgisi olan lütfen söylesin....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5