İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense ve ajax ?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşalr iframe içinde adsense yasak bunu biliyoruz fakat ajax uygulamarındada bu yasakmı? Muhtemelen öyledir ama ben yinede sormak istedim bilenler varsa aranızda cevap yazarsanız sevinirim...uygulama ise şöyle oluyor...
sayfada ajax ile bir hazırladığım 3 buton var...bu butonlar kategorilere ait. ama bu kategoriler içinde veri yoksa "bu kategori boş" yazacağıma adsenseyi yapıştırıyım diyorum. Acaba sorun olurmu...Gerçi o kategorinin en fazla 1-2 boş kalır ama buna benzer uygulamar çok olacağı için sorun yaşamak istemem

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) içerik olmayan sayfada adsense yasak
2) google javascript tabanlı kodları okuyamaz. yani ajax'ta yazılı içeriği okuyup, ona göre içerik gösteremez.
3) google adsense kullanmaya özen göster, bu aralar kontroller çoğaldı.

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iframede yasak değil. eğer iframeyi düzgün kullanırsan kabul ediyorlar. ama gidip alakasız reklam çıkartırsan o zaman işi yaş :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Iframe yasak degil, ancak iframe icerisindeki reklamlar sitenle alakali ise...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dimi ama yaa :D
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar...iframe yasak diye biliyodum yanlış biliyomuşum ;)
hem içerik olmayan yerde adsense nin ne işi var yaaa...beynim durmuş kusura bakmayın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5