İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve Blogspot

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adsense e blogspot daki bir sitem ile başvuru yaptım sizce onay gelir mi ve Blogspotlara öncelik tanıyorlarmı hızlı cevap açısından Google'ın sitesi ya?
Birde bu aralar cevap ne kadar sürede geliyor?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
1-Öncelik tanınmıyor.Öncelik tanınan tek yer sitenin kalitesi ve internette kazandığı ünvan.
2-Bu aralar cevap 6 aydan önce gelmiyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ya gokhans19 su 6 aydan önce demene sinir oluyorum ne 6 ayı ya :s 1 haftada cevap aldım neye göre kesin konusuyorsun adsense-help dede aynen böyle 6 aydan önce gelmiyor diyosun milleti yanıltma yeter.

ayrıca blogspot sayfa türümü düzenimi ne diyip ret cevabı verdi anlamıs değilim ama bunu yapıyolar artık :s

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ya gokhans19 su 6 aydan önce demene sinir oluyorum ne 6 ayı ya :s 1 haftada cevap aldım neye göre kesin konusuyorsun adsense-help dede aynen böyle 6 aydan önce gelmiyor diyosun milleti yanıltma yeter.

ayrıca blogspot sayfa türümü düzenimi ne diyip red cevabı verdi anlamıs değilim ama bunu yapıyolar artık :s

peep adsensede hesap onaylamalarını ben yapsam bu kadar kesin konuşamazdım.6 ay dediysek herkese 6 ay değil.Ama başvuranların %90ının hesabı 6 aydan önce asla onaylanmıyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
6 ay filan yok uydurmaya gerekte yok onay alan 1 haftayada alıyo 15 günede bu başvuru sayısına baglı

toolss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peep'e katılıyorum. Ben blogcu.com dan boş sayfa ile başvurdum 1 hafta sonra onay emaili geldi. 6 ay falan hepsi hikaye. Size önerim blogcu dan başvurun.

guney01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peep'e katılıyorum. Ben blogcu.com dan boş sayfa ile başvurdum 1 hafta sonra onay emaili geldi. 6 ay falan hepsi hikaye. Size önerim blogcu dan başvurun.
dostum blogcuyu sonradan kapatabiliyormuyuz.yani blogcuyu aradan cıkarabiliriz sonadan dimi.ben basvurdumda hala onay maili gelmedi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5