İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve kutu reklamlar

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar adsense gosterilen bir syfada. üstte iyinetin ki gibi kutlar halinde text reklam göstermek kurallara aykırımı acaba ? Kısıtlı text linke izin var ama ?

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense ile içerik tabanlı reklam çıkaran hizmetleri (Yahoo Publisher Network gibi) aynı sayfada kullanmak yasak sadece.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ziyaya katılıyorum kutu reklamlar google reklamlarını anımsattığı icin bu reklamlar ile google reklamlarını aynı sayfada goruntulemek yasak

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kurallarında Adsense benzeri/taklidi yasak diyor. Iyinet teki kutu reklamı o kategoride görmüyorum ben şahsen.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence yasak olamaz olu olacak sıtede lınkde olmasın :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bence de Google Adsense e benzetmedikten sonra yani ÇİNLİ (Kopyacı)olmadıktan sonra istediğini yap.. İyinet'in yukardaki kutucukları güzel ama sanki eksik birşey var foruma göre eksik kaliyor sanki (Bu benim düşüncem)

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada iyinet in ustteki reklamlarinin bizim PR imiza katkisi olsa dusunmeden reklam veririm. Bu haliyle hic bi esprisi yok. Antoloji.com gibi link reklam satmalisiniz arkadaslar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5