İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve Mail sifresi aynı olmalı...

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense giris sifrem mail hesabımınkinden farklıydı. Su an adsense hesabıma girince degisik bir sayfa geldi. Tek google hesabı altında birlesecekmis hersey. Yakında tum yayıncılara olacak falan diyordu. Sizde de cıktı mı?

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık iki hafta önce bir mail ile Google bunu duyurdu. Sanırım herkese göndermemiş.

Mail Metni:
Kod:
Sayın Yayıncı,

Google AdSense programına devamlı katılımınızdan dolayı teşekkür ederiz. Size,
hesabınızda oluşacak değişim hakkında bilgi vermek için yazıyoruz. Gelecek aylarda,
yayıncılardan mevcut girişlerini Google Hesapları Sistemine göre güncellemeleri
istenecek. 

Google Hesaplarını kullanarak, diğer Google ürünlerinizle beraber AdSense hesabınıza
tek bir şifre ve giriş ile oturum açmanız sağlanacak. Bu değişim, daha önce mümkün
olmayan bazı özellikleri ve işlevsellikleri size sunmamıza olanak sağlayacak. 

Tüm yayıncılarımıza bu geçişi uygulamalarını istemeden önce hesabınızı güncelemeniz
için size önceden bir fırsat vermek isteriz ki; size ek bir destek sunabilelim.

Hesabınızı güncelemeniz için, her zaman ki gibi AdSense hesabınıza oturum açın ve bu
e-postanın en altındaki bağlantıyı ziyaret ederek basitleştirilmiş talimatları
izleyin.

Şu aşamada, henüz AdSense ve AdWords hesaplarını bağlayamıyoruz, bu yüzden
güncellediğiniz e-posta adresi hiçbir şekilde (AdWords veya AdSense) geçmişte başka
bir Google reklam hesabı ile ilişkili olmamalıdır. AdWords girişi olarak
kullanmadığınız sürece, mevcut AdSense girişinizi kullanabilirsiniz

Eğer hesabınızdaki geçişte problem yaşarsanız, lütfen bu e-posta adresine direk geri
bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

Nickless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben gmail hesabım ile adsense girmiyorum peki ben ne yapmalıyım şimdi ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mic. Passport tarzı bir uygulama sanırım. Çok uzun zaman önce temellerini atmaya çalışıyorlardı. Ne farkederki şifre benim şifrem. Onlara ne..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
benim mail gitmiş başkalarına da demekki..

ben google ın hiçbir hesabını kullanmadığım gibi, panele de girmiyorum.
hesabın neyini güncelleyeceğim?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sistem kullanılamaz
Sistemimiz bakım sebebiyle geçici olarak kullanılamaz durumdadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

ÖDEME GEÇMİŞİ SAYFASINDA. ....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girdim şu anda sadece çok ağır geliyor sayfalar

gmail account isteyecekmiş herkezden bu demekki ayrı bir gmail accountu alsak aslında iyi olcak demek yoksa her mail okumada adsense de girmiş olucaz buda kanımca iyi birşey değil

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
blogger dada böyle bloglara mail şifremle girebiliyorum. Çok saçma bence

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://adsense.blogspot.com/2007/05/google-accounts-landing-soon.html

Sonunda adsense hesaplarını da Google accounta baglama calısmlarına basladık. Artık hesabınıza girdiginizde asagıdaki gibi bir ekranla karsılasabilirsiniz.

Bu islemi yavas yavas yapıyoruz. Dolayısıyla boyle bir ekranla karsılasmazsanız heycanlanmayın.

enmigrationwizardfv5.png

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet leventin dediği gibiymiş meğerse benim mail zaten bir google hesabı imiş o nedenle ben rahatim
yani illa gmail gerekmiyor

D

d-l-n

Misafir
olay bağamlılık. adsense ve google.com/webmasters hizmetleri gibi webmaster hizmetlerini tek bir account üzerinden ulaşabilme olayı.Ki son zamanlardaki olan dalgalanmalardan dolayı google biraz daha degisiklige gidiyor.arama motoru sonucları bu aralar cok olumsuz yonde degisti. Spam sonucları icin ve optimizsayonlar icin calışmaları devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5