İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADsense ve saglık siteleri !

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yani sırf adsense icin saglık sitesi yaptım gayet ii icerikle ve reklamda cıkıyor. Hatta ne kadar denedimse icerik reklamları fire vermedi gel gör ki bugun baktıımda istatitiklere :

2 gösterim 5 tık ... Yani biri birileri fazlaca tıklamıs belki meraktan belki ugrasmak istedi benle bilemem ama SONUÇ = 0 DOLAR ...

5 tık ki bunların hepsinin GENEL HIZMET REKLAMI olmasına ihtimal yok cunku her sayfada BOLCA reklam cıkıyor. Acaba saglık sektorunu SILIYORMUYUZ ADSENSE icin ?

Site Türkçe ... BIRDE SU ADSENSE KANALLARI cok olunca karıstı sanki TOPLAMdaki sayı kanallardaki ne eşit cıkmıyor sanırım :) aynımı sayıyor bazılarını yada ne iştir ...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
2 gösterim 5 tık olamaz : )
eğer oluşturduğun kanalda bu değer yazıyorsa mutlaka kanal haricinde reklamın biryerlerde gösteriliyordur... yada senin hesabınla ilgili bir problem vardır...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
e yani google sayarmı sanıyosun o tıklamayı, kaldır reklamları hemen bence, sora yeniden koyarsın

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Alla alla peki nerde olabilir bu reklamlar ? yani yoklama imkanım varmı URL yi sanırım yok ... birileri aldı kodu baska bi yere kodyu galiba :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hımms 2 gösterime 5 tık imkansız deil mi ????

+ adsense için siteler açılıyor yakında çöplük olucak internet..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hımms 2 gösterime 5 tık imkansız deil mi ????

+ adsense için siteler açılıyor yakında çöplük olucak internet..

Hocam ama içerik var :) sonucta sayfalarca içerik ve aralarında reklamlar .. bence spam dan iyidir. Ayrıca eklenti attım . imkansız mı acaba nası olduysa bu iş ?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
reklam kodun nerede olursa olsun ister senin sayfanda ister başka sayfada gösterimi yapar ve sayar, gösterim yapmadığı yerde tıklama olamaz eğer mail ile vs. linki göndermediysen birisine...
veya kanalların vardır ve o kanal haricinde reklam biryerde görüntüleniyordur o 2 gösterim kanalın gösterimidir yine tüm gösterimler panalinde yazar...
harici birşey varsa dediğim gibi link gönderimi, mail ile tıkla şuna baba gibi yaklaşımlar yakında google kapı dışarı eder, bunları yapmadıysan google adsense ekibine [email protected] bir mail atarak durumdan haberdar et...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
elbetteki link gonderimi yapmadım. Zaten tıklamalarım yeterli sayıda cıkıyor . Bakalım buna benzer bişi olursa yarında ulasırım o adrese ...

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gosterım reklam olan sayfanın refresh veya tekrar acılması vs gıbı durumlarda olur degılmı? bu durumda insanlar reklamlara sag tıklayıp yenı pen ac derse 2 gosterım 5 tık olabılır degıl mı arkadaslar :S

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gosterım reklam olan sayfanın refresh veya tekrar acılması vs gıbı durumlarda olur degılmı? bu durumda insanlar reklamlara sag tıklayıp yenı pen ac derse 2 gosterım 5 tık olabılır degıl mı arkadaslar :S
Evet bu durumlarda olur.Bir siteye girip google reklamına sağ tıklayıp onlarca yüzlerce kez açınca 1 gösterim 50tık gibi sonuçlar olabilir.

Google'a mail at durumu bildirmelisin

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu durumlarda olur.Bir siteye girip google reklamına sağ tıklayıp onlarca yüzlerce kez açınca 1 gösterim 50tık gibi sonuçlar olabilir.

Google'a mail at durumu bildirmelisin

bence bıldırmeye gerek yok ne yanı ınsanların rklamlara nasıl tıkladıgınadamı karısılacak ıkı alakalı reklam cıkmıstır reklam bırımınde biraz bılgısayar kullanmaktan anlayan bırı ıkı reklamıda acmak ıstemıstir ve sag tıklayarak acar yanlış olan bırsey yok bunda

mesela sıtemde sağ tıklamayı yasakladım ama google reklamları uzerındeyken sağ tıklanabılıyor demekkı google buna yasak getırmemıs ;)

hersey için google mail atıyoruz dolayısıyla cevap gelmesı cok uzun suruyor

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Haklısınız yollamadım bişi zaten devamlı olana bişide deilse bildirip birde basımıza OLMADIK iş almaya gerek yok. Ben sitelerime sadece kod kontrolune vede hitkontrolune giriyorum reklamların ne yapıldıgını kac kez tıklandıgını kontrol edemeyiz elbette. HERneyse o kanalı kapadım yinede yeni kanallar olusturup kodları aldım.

Ayrıca giren kişi reklamları cok sevmis tıklamıs bikaç kez ama malesef getiris 0 DOLAR :) saglık olsun ! :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5