İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense yada adsense-tr mail?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense-Tr eskiden attığım maillere 10 yada 15 gün dahi de olsa bi cvp verirdi ama 2 aydır tek bir yanıt alamıyorum. Adsense-tr değilde adsenseye ingilizce mail atsam sorunum kısa sürede çözülürmü? Deneyen ve sonuç alan varsa paylaşabilirmi? Bunu sormamın nedeni sonuç alınmıyorsa kıt ingilizcem ile haybiye parçalanmiyim die:))

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense-tr attığım mailler en geç 2 günde cevap geliyor. Sanırım sizin maillere cevap vermiyorlar.

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece bana değil genel anlamda zaten herkesin şikayet ettiği maillere çok geç cvp verilmesi ama bende son zamanlar cvp olayı yok, ne otomatik nede kemal emel falandan. Hem ben cvp veriyorlarmı die sormadım, ingilizce mailin adsenseye atılması bi fark yaratırmı hız konusunda die sordum çünkü bi ara bazı arkadaşlar hızlı yanıtlıyorlar demişlerdi die anımsıyorum yanılabilirimde.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce olarak attığın maillerin cevabı sana yine Türkçe olarak geri dönüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5