İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yardım edin

S

SuperMp3.ORG

Misafir
Google Reklamları
Msn smiley
Smiley faces
Smiley emoticons
Smiley emoticon
Smiley ange

Bu şekilde nasıl yapabilirim. o konuyla ilgili reklamarı gösteriyor

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam ayarlarına gel bır reklamda 5 bağlantı goster seceneğını sec ardından, alttarafdan boyut sec :) yanı siteye en yakın bağlantıalrı goster bağlantı lınklerı :) (bende de hep bu smıleyler çıkıo)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuc oalrak sadece reklmadan oluşmuyor salama olasada bir şeyler yazmış eleman reklam sayfası gıbı bır şey mantığını çözemedım ama bence yanlış bir eşy değil yanı ben oyle düşünüyorum adma otel lınkıne yollamış orayı galıba altta sponsor bır otel var ustte google reklamı otellerele ılgılı 2 mısra yazı yazmış tartışılır bır konu :)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
ordaki reklamalr affilite linkleri yani yeşil karttan affilite almış. peki üste ve alta reklam koymuş arada link var. o yasak mı?

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasak mı değilmi onu bırak sen olsan kullanıcı yerinde ne düşünürsün ?

adam bi linke tıklamak için cambazlık yapmak zorunda
azcık kaysa mouse reklama tıklatmış olacaksın

hatta şunu unutma pek çok kişi o linki fark etmez geri döner sende dimyata prince giderken evdeki bulgurdan olursun

S

SuperMp3.ORG

Misafir
kullanıcının girme zorunluluğu yoktur. isterse girmez siteye sorun o değilde. sadece kurallara aykırı olup olmadığını öğrenmek istiyorum. oan kalırsa megaupload.com da bunun gibi.

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
megaupload.com ın bunla alakası bile yok
benimkisi sadece tavsiye yarın öbür google hile yapıyorsun yada başka bişey derse
onlarada "megaupload.com da yapıyor" mu diyeceksin ?

gerek böyle şeylere

çalışanlar her zaman kazanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi