İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yasakları..

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Slm arkadaşlar sizden bi ricam var. Benim adsense hesabım bi kez banlandı ama sebebini söylemediler. Sizden ricam şu an sitemde adsenseye uygun olmayan bi durum varmı yine banlanırmıyım bilen bi arkadaş kontrol ederse sonsuz tşklerimi alır. Lütfen yardım edin beni adsense hakkında bilgilendirin.
Site; www.klipalemi.com
iletisim; [email protected]
msn ; [email protected]

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 un yasak oldugunu biliyorsan devamını tahmin edebilirsin herhalde

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mp3 un yasak oldugunu biliyorsan devamını tahmin edebilirsin herhalde

Mp3 yasak onu biliyorumda benim sitem video klip üzerine mp3 yok birçok video klip sitesinde adsense var hemde aylardır duruyo demekki onlar kazanıyo..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Videoizleme sitelerinde adsense yasak mı?
bir çoğunda var zaten.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) evet yasak sanırım .Google reklamlarına teşvik değil ama reklama teşvik.
Belik klip indirme işlemi de yasaktır.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallarda bu konu telif hakkına konu olan eserler geçtiği için eserin hangi formatta olduğu farketmez. Gerçi bugun telif hakkı olan bir şarkıyı büyük bir video sitesine biri yükler siz onu izleyip oradaki reklama tıklarsanız o site de telif haklı ürün üzerinden para kazanmış oluyor, büyük balık küçük balık durumu.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kurallarda bu konu telif hakkına konu olan eserler geçtiği için eserin hangi formatta olduğu farketmez. Gerçi bugun telif hakkı olan bir şarkıyı büyük bir video sitesine biri yükler siz onu izleyip oradaki reklama tıklarsanız o site de telif haklı ürün üzerinden para kazanmış oluyor, büyük balık küçük balık durumu.

:) küçük balıklara ölüüm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5