İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense yeni iletiler

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense'e giriş yaptığında anasayfada gelen bu "yeni iletiler" bölümü ne oluyor ki. adsense ekibiyle mi yazışacağız oradan artık. ticket sistemi gibi birşey mi bu? bilgisi olan var mı?

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bilmiyorum nedir ama hayırdır inşallah :) sanırım google bize reklamcılarla paslaşma ya da uyarı yollama yolu buldu :)

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi yeni ileti gelmiş bu yeni sistemden. April 2007 Optimizasyon Raporu başlığı altında ıvır zıvır bilinen reklam optimizasyonlarını yazmışlar içerisinde. bunları zaten eposta ile yolluyordu, bu sistem ilginç olmuş, hayırdır inşallah :)

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni iletiler

dün kutsalkitap org'u filtreledim...iyi ödeyen siteleri filtrelemiş olabilirsiniz diye bir ileti geldi...sanırım adsense bot'un tespit ettiği sorunlar konusunda yine otomatik öneri ve haberler göndericekler ileti bölümünden...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5