İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yeni Ödeme Seçeneği Koyacakmış

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden bu forumdan keşke Türkiye için de EFT yapsalar falan diye okumuştum.

Sonra Türkiye'de börü açmalarının bu yönde etkili olabileceğinden bahsedilmişti. Hatta bazı bankalara arkadaşlardan müracaat edenler falan olmuş.

Benim çeki bozdurmadaki zorluklar konusunda yazdığım maile Adsense in cevabından bir pragraf aktarıyorum, yorum sizin:

"Şu anda AdSense katılımcıları ödemelerini YTL veya ABD doları olarak çekle alırlar. Bu ödeme türünün tüm yayıncılarımız için avantajlı olmayabileceğini anlıyoruz. Fakat maalesef şu anda alternatif ödeme yöntemleri veya para birimleri sunamıyoruz. Gelecek aylarda yeni ödeme seçenekleri eklemeyi umuyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz."

M

Metalirik

Misafir
Bende heyecanlandım sandım ki eft çıkmış :D
kalpten götürürsün adamı sen haksever :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft ye gecselerde rahatlasak bankaya ver çekı bekle yavrum bekle ....

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her şeyin bir de dezavantajının olduğunu unutmayalım.
EFT nin dezajantaşı nedir diye sormayın; ben de sizinle birlikte göreceğim.

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT de en geç 1 veya 2 gün bekleriz ne dezavantajı olcakki?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Uluslararası EFT birkaç günde oluyor ve fazla masrafta alınmıyor sanırım. Örnek olarak sedo ödemeyi tam yapıyordu ve hiçbir masrafta almıyordu. Umarım googlede bu şekilde ödeme yapar.

M

mfk_1868

Misafir
20-50$ komisyon cok fazla be abi. son anlatılan hemen tahsilat olayından sonra bence cekte pek sorun olmuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5