İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense yeni üyelik...

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir için başvurdum adsense ye blogspot.com dan bir blog kurdum ingilizce içerik çabuk kabul ediliyor diye 2 hafta oldu hala ses yok sonra şuan çalışan türkçe bir ticari site ile denedim 2 hafta oldu hala cevap yok neden bu kadar sürüyor kabul edilme önceden 2 gün içinde sonuçlanırdı en çabuk sekilde üye olmanın başka bir yolu varmı blog açmak artık işe yaramıyor heralde...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir çekin iptali için 2 mail attım, 1 haftadan fazladır bekliyorum. Birşey oldu AdSense desteğe..

D

devrimergin

Misafir
Rekor bende akşam onda adsenseye başvurmuştum sabah 9da mailimi açtığımda kabul edildiğim yazıyordu :)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki neden bazı arkadaşlarınki hemen kabul edilirken bazıları neden bekletiliyor acaba...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sitem için ben 3 hafta bekledim ve sonunda olumsuz cevap gönderdiler. biri için gene başvurdum 2 hafta sonra falan onay maili geldi. bu sıralar türkçe siteler için biraz sallama yapıyorlar gibi geliyor bana da. çoğu kişiye en erken 1 hafta sonra cevap geliyormuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5