İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yerleşimlerim nasil ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar yerleşimlerim sizce nasil. Daha iyi olması için neler yapilabilir. Şimdiden tşkler

www.forumaden.com/blog

Edo44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben her zaman şekil şema bakımından en iyi duran temayı seçerim ve hostumu kasmayacak bir tema.
ben bu görüşüme uygun birşey göremedim sitene ait.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
teşekkürler yorumlar için ama edo44 senin dediklerini pek anlamadim.. Temayi herkes begendi bu değişik bir yorum tabi. Herzmn eleştiriye açığım saol

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar eski adsense yerleşimlerinin rengini değiştirdim arkadaslar. Google yardıma sordum google bunu yanlıs anlayabilir ve adsensenizi kapatabilir. SOnradan adsensesi kapanan kişi buraya geliyor dedi. Bir de sunu soyledi biraz daha mantıklı geldi. Yazilari ve linkler belirgin olsun dedi ziyaretçi veya uye dedi gelip kendi isteğiyle tıklasın dedi google nin guvenini kazanmısta olursunuz dedi. Belirgin bir adsense reklaminda tıklama oluyorsa kişilerin kendi isteğiyle tıklandıgını gorecektir. Ama diğer türlü gizlemelerde hesabiniz büyük ihtimal kapanacaktır. Bugun olmasa 2 ay sonra kapanır dedi. Bana da mantıklı geldi ve renklerde oynama yaptım. Şimdi bir daha bakarsanız sevinirim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5