İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yüksek Kazandıran Kelimeler Kitabı Satışı

SystemXL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
En çok kazandıralan hotel,health,travel,car bu 4 kelime ile blogspot.com site acsanız bıle kazanırsınız:)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
En çok kazandıralan hotel,health,travel,car bu 4 kelime ile blogspot.com site acsanız bıle kazanırsınız:)

Tabi o kadar basit zaten. Sen öyle yap o zaman. Sen hotelle healthla travelle carla bloggerden site yap içeriği ekle hit çek para kazan gel ben sana kitabı bedava vericem..:D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ekitap satışı için son 1 kontenjan kaldı. Son 1 kişiye daha satılacaktır.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşlar bu kitabın hem ingilizcesini hem türkçesini ben bedavaya dağıtıyorum bana ulaşın linkini vereyim

[email protected]

kazık yemeyin

Sallama. Kitabı yazan benim sen nasıl bedava dağıtıyorsun benden telif hakkınımı satın aldın. Msnden milleti saçma sapan sitelere refinle üye yapacaksın başka bi haltın yok. Defol git adamı sinir etme.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Herkes başkasının haklarına aynı derecede saygı duysa ve duyarlı olsa bu gibi saçma durumlar ortaya çıkmaz ama durum "tencere dibin kara, seninki benden kara" olayı.

webmasterortaklar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nah kitabı yazarı benim nah yazarısın milleti kazıklayıp para topluorsun bense parayla 90 TL ye aldım. sadee bir üyelik karşılığında dağıtıyorum 1 üyelik bana 10 cent kazandırıyor. çokmu şey istiyorum senin gibi. olayı başlatan sensin efendiliini bilip benim açtığım konuya gelip sıçmasaydım orda bende haddimi bilirdim akıllı ol efendi ol başkasının altında ezilme ezikk seni.

webmasterortaklar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başkasına ait bir ürünü ne hakla bedava olarak dağıtıyorsunuz, bu tür davranışlarınızın devamı halinde forumdan uzaklatırılacağınızı hatırlatmak isterim..

Sayın moderatör benim yazımı alıntı yapıp bana ihtar yapıyorsunuz ama bakıyorum büyük paralara kontörlere başkasının kitabnı pazarlayan kişiye ses çıkarmıyorsunuz

taraflı davranmayalım lütfen. kitabın yazarı o olduğuna inanıyormusunuz google kazançlar kitabının yazarını herkes biliyor omu yani yazarı güldürmeyin beni lütfen.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Nah kitabı yazarı benim nah yazarısın milleti kazıklayıp para topluorsun bense parayla 90 TL ye aldım. sadee bir üyelik karşılığında dağıtıyorum 1 üyelik bana 10 cent kazandırıyor. çokmu şey istiyorum senin gibi. olayı başlatan sensin efendiliini bilip benim açtığım konuya gelip sıçmasaydım orda bende haddimi bilirdim akıllı ol efendi ol başkasının altında ezilme ezikk seni.

Ulan seni altımda bi ezerim varya feleğini şaşırırsın. Adam gibi konuş tabi önce bi git adam olmayı öğren. Kim kimi kazıklıyor. Senin dağıttığın o kitabı dağıttığını sahibi biliyormu. O senin okuman için, millete dağıtman için değil. Gelip bana burda gerzek gerzek şeyler yazma. Seni altıma bi alırsam ülkeye yeni nüfuslar kazandırırım benim asabımı bozma.

Sayın moderatör benim yazımı alıntı yapıp bana ihtar yapıyorsunuz ama bakıyorum büyük paralara kontörlere başkasının kitabnı pazarlayan kişiye ses çıkarmıyorsunuz

taraflı davranmayalım lütfen. kitabın yazarı o olduğuna inanıyormusunuz google kazançlar kitabının yazarını herkes biliyor omu yani yazarı güldürmeyin beni lütfen.

Ne google kazançları kitabından bahsediyorsun sen önce bi konuyu oku. Bu kitabı benim yazdığımı bilmeyenmi var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi