İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense...

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense.com' Alıntı:
If you think you can get rich quick placing other people's ads on your site or blog, please contact Google who has taken and used our business name without permission or compensation.

Düşünürseniz, başkalarının reklamlarını sitenize ya da blogunuza yerleştirip kolayca zengin olabilirsiniz. Lütfen, iş ismimizi (markamızı), izinsiz ve tazminatsız alan ve kullanan Google ile görüşün.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

E

echo

Misafir
vallahi anlamadım arkadaşım sana bi decoder lazım veya bana biraz zeka yazdığın hiç birşeyi anlamıyorum :D

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense.com ve AdSense2.com adreslerine girersen anlarsın.

Google adamların markasını izinsiz ve ücretsiz kullanıyor. Adamlar da tepki gösteriyor haklı olarak. 95'ten beri varlarmış. Google'ın kuruluşu bile AdSense.com'un kuruluşundan sonra.

Ok?

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orjinal Mesaj Sahibi adsense.com
If you think you can get rich quick placing other people's ads on your site or blog, please contact Google who has taken and used our business name without permission or compensation.

:)

Yaratıcılığı severim!

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada, konuyu ısıtmak için söylemiyorum ama şimdi fark ettim. Orjinal mesaj değil, orijinal mesaj olmalı o :)

Hatta Türkçeleştirilip Özgün İleti yapılsa çok daha güzel olur.

G

Gencadam

Misafir
mener' Alıntı:
Bu arada, konuyu ısıtmak için söylemiyorum ama şimdi fark ettim. Orjinal mesaj değil, orijinal mesaj olmalı o :)

Hatta Türkçeleştirilip Özgün İleti yapılsa çok daha güzel olur.

Diline sağlık mener. Güzel noktaya temas ettin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5