İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'de Dil

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizce bir sitem var ve Google REKLAMLARI diye çıkıyor. Onu ing yapmak için bi parametre vardı onu alabilirmiyim?

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanal açarken dille ilgili hiç bir şey yok.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır benim sitelerin büyük çoğunluğu Türkçe. İngilizce sitelerim de var. Ben ibg sitelerimde ing, Türkçe sitelerimde Türkçe çıksın istiyorum. Çok mu şey istiyorum acaba ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence gelen ziyaretçiye göre değil, siteye göre değişiyor orası.. türkçe sitede türkçe, ingilizce sitede ingilizce, rusça sitede rusça..
http://www.pravda.ru burda olduğu gibi...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazının hangi dilde olacağını sen belirleyemiyorsun.

İzlenimlerime göre sayfanın dili ve gelen ziyaretçinin ülkesine göre karar veriyor google.Tam karar mekanizmasını bilen yok tabiki.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hatırlıyorum o parametreyi. Bulursam hemen koyacağım.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
" Bu kodu program politikalarımızla uyumlu olan herhangi bir web sitesi veya web sayfasına yapıştırabilirsiniz. Reklam kodu, sitenizde yayınlandıktan sonra ilişkili reklamlar 48 saat içinde görünecektir.

AdSense kodunu uygulama hakkında daha fazla yardım için, lütfen Kod Uygulama bölümüne bakın.
Reklamları yerleştirme hakkında ipuçları hakkında Optimizasyon İpuçları'na bakın. "

Adsense kodunu almadan önce yazan yazı.

Siten hangi dildeyse o dilde reklam çıkar normalde ama atıyorum benim türkçe sitem var "cars picture" kelimesine türkçe reklam verdim doğal olarakta yabancı sitede türkçe reklam çıkacaktır böyle bir şey de olabilir. Ama bence 48 saat geçmeden net olarak içerik ile ilgili reklam çıkartmıyor adsense...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5