İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsensede hep Counter rekLamLarı çıkıyor

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ArkadasLar phpNuke kuruLu sitemizde sürekLi Counter - statistic rekLamLarı çıkıyor, özeLLikLe anasayfa'daki haberLer hergün günceLLeniyor ve yeni (text)haberLer ekLeniyor ama hiç sayfadaki içerikLerLe iLgiLi rekLamLar çıkmıyor sürekLi hit counter - web traffic rekLamLarı çıkıyor (site iLe hiç aLakası oLmadıgı haLde) Ama zannedersem sayfanın en aLtına yerLeştirmiş oLdugum nedstatbasic istatistik Logosu buna sebep oLuyor..

Şimdi sormak istediğim konu şu; PhpNuke için ayrı bir ayar mı gerekiyor?
RekLam ayarLarında "çerçeveLi sayfa" seçeneğini yapmadım, PhpNuke sistemLer için "çerçeveLi sayfa" seçeneğini mi uyguLamaLıyız?

TavsiyeLeriniz için şimdiden teşekkürLer...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım öncelikle meta taglarından keyword - despcirition - title bu bölümlere sitenle ilgili kelimeleri ekleyeceksin. meta tagların boşsa sitenin herhangi bir yerindeki adsense de kayıtlı olan kelimelerden bir reklam çıkacaktır. netstatbasic adsenseyi etkiliyor. bunu bizzat denedim. çerçeveli sayfa yapmıyacaksın tabikide frame içine koymadıysan. php nukede ayar felan gerekmez... oke

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
titLe'da sadece site ismi var, sevmiyorum öyLe titLe'a abuk subuk şeyLer ekLemeyi, titLe sade oLsun istiyorum her zaman. Meta keyword kısmında da site ile iLgiLi keLimeLer var meta-tag'da istatistik veya sayaç iLe yakından uzaktan iLgiLi hiçbir keLime yok..

NetstatBasic için ne yapabiLirim? Bir fikriniz veya tecrübeniz var mı ? (sayfadan kaLdırma haricinde)

M

Metalirik

Misafir
Aynı sorun bende de mevcut :)
Sitede hep counter reklamları cıkıyor free counter yok bilmem ne counter hemde içerikli alt sayfalarda bile 4lü reklam olarak counter cıkıyor :)
Ben kaldırdım valla düzeldi uğraşamam netstat ile :D

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi kaLdırdım NedstatBasic Logosunu, ben de ugrasamıcam :) düzeLir insaLLah, tavsiyeLeriniz için teşekkürLer.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
title kelimeleri her zaman için adsense için ilk sırada yer alır. title kelimelerin yoksa adsenseden istediğin türde reklam çıkması zor. sana tavsiye title lerine önem ver.

M

Metalirik

Misafir
Doğru nedstatı kaldırmaya gerekde yok doğrusu, çıkan reklamları engellesekde olur hesabımızdan ;)
İster kaldır nedstatı, ister engelle reklamı ;)

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedstad'ı kaLdırdım, titLe kısmına site ile iLgiLi keLimeLer yazdım, meta tag da düzgün, ama hâLâ Counter, stats, web traffic rekLamLarı çıkıyor... RekLamLarı çıkan adresLeri engeLLedim hiç rekLam çıkmaz oLdu :) Mecburen siLdim fiLtreden siteLeri, tekrar Counter rekLamLarı çıkmaya başladı.. Ne yapacam ben yav... :confused:

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldukça komplike bi problem :hmmm

yaw benm sitede 2 aydan beri hergün aynı reklamlar çıkıyo nerdeyse... nerdeyse hergün siteyi güncelliyorum, farklı farklı içerikler koyuyorum ama reklamlar hep aynı... :hmmm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5