İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'de Problem mi var?

D

dit

Misafir
Arkadaşlar ben de ingilizce hosting firmalarının reklamları çıkarken çoğu türk sitelerinde green-card başvurusu çıkıyor. Acaba sebebi nedir ve ne yapmamaız gerekir?

İlgilenenlere şimdiden teşekkür...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dalga mı geçiyorsun !!! Bence sesini çıkarma, milleti kızdırma..

D

dit

Misafir
yahu arkadaşım hiçbir sorun yok ayarlar türkçe öğrenmek istediğim sadece filtrelem sisitemi var mı nasıl kullanacağız

S

SaveTargetUs

Misafir
google içeriğini tamamen almamıştır. önce hosting reklamları çıkar sonra reklamlar değişir.

Q

QuicK

Misafir
Anadolu' Alıntı:
Dalga mı geçiyorsun !!! Bence sesini çıkarma, milleti kızdırma..
Neden böyle agresif davranıyorsunki ? Banada olmustu aynısı. Bilmediğin seyler hakkinda boyle yazilar yazma..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki. Anlamam zaten bu işlerden..

Sakın polemik yaratmayın...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense şu sıralar çok kötü gidiyor.. bi sorun var adsensede ama du bakalım çıkar kokusu

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
adsense şu sıralar çok kötü gidiyor.. bi sorun var adsensede ama du bakalım çıkar kokusu

Değişiklik yapılacak ondandır. 60 tıka 3$ alıyorum. Aslında benimkinde bişiler değişmedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5