İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden anlarım diyen gelsin

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrblar
ben bi site ile adsense uyeligi aldım sonra baska bir site yaptım kodları buraya attım
ve diger baska bir siteden iframe actirdim.
ve cok zaman sonra hesaptan atildik.
simdi ben iframe actigim siteye baska bir hesapla bu siteye reklam koycam ilerde atilma sansim varmıdır.

edit:cumlede anlatim bozuklugu olmus alelacele yazdım ondan dolayı
iişin özü şu iframe actirdigim siteye baska bi hesaptanda iframe actirabilirmiyim.iframelerde kaydediliyormu normal sitelerdeki gibi

T

Toplist10.com

Misafir
Iframe koydugun anlasildigina göre iframe koydugun sitede adsense tarafindan bilinmektedir.Bu yüzden benim görüsüm atilma sansin yüksek diyebilirim.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi pek anlamadım : ) Ama şunu söyliyim..

Bizim TaqiL'ın adsense hesabı kapanmıştı.Başka bi domain'den adsense'e kaydoldum, taqil'a koydum.hesap kapandı.

böyle bir şeyler mi sorduğun şey :)

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kapatilan hesabın sitelerine
yeni bir hesapla kod koyuldugunda o hesapta kapatılıyo biliyorum.
ama iframe sonucta kod cagirmaksa belli boyutlarda sayfa gostermekse sanki bana kullanılan siteyi kayıt almıolar gibi geliyor
baska siteden cagiriyorum o stede kullanmak demek degil aslında gosterim yapılıyo gibi yani :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5