İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden Anlayanlara Bir Sorum ?

I

intkm

Misafir
Benim birtane onaylanmış adsense hesabım var ödemede alıyorum Ziraatbankası üzerinden alıyorum.Birtane daha adsense hesabı açtırdım yine benim adıma fakat card finans daki banka bilgilerimi verdim ödemede bir sorun olurmu yani bana ödeme yaparlarmı 2. hesabıma. Cevaplarsanız sevinirim

kötüNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla aynı isime ait sadece tek bir hesap olabiliyor. Yakın birinin adına açsaydınız keşke gerçi yine değiştirebilirsiniz.

I

intkm

Misafir
Bildiğim kadarıyla aynı isime ait sadece tek bir hesap olabiliyor. Yakın birinin adına açsaydınız keşke gerçi yine değiştirebilirsiniz.

ama sonuçta aynı isimde birçok insan olabilir ben aynı hesaba ödeme almadım ki farklı banka hesapları sonuçta :S

kötüNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adresler aynı değil mi? mesela 10$ geçtikten sonra google pin yollayacak aynı adresler olduğu anlaşılır. Adresleriniz farklıysa sorun olmaz.

I

intkm

Misafir
adresler aynı değil mi? mesela 10$ geçtikten sonra google pin yollayacak aynı adresler olduğu anlaşılır. Adresleriniz farklıysa sorun olmaz.

adresler aynı ama daireleri farklı yazdım =) olmadı adresi bi akrabanın adresii yazarım

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aynı ip'den sürekli iki hesabada girersen banlanırsın bende de 4 tane hesap var ama birini kullanıyorum:)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
olur aynı hesaptan sürekli giriş olursa ban sebebi

I

intkm

Misafir
olur aynı hesaptan sürekli giriş olursa ban sebebi

aynı adrese ikinci adsense hesabı için pini gönderdiler.girdim onay parası falan yattı şu an bu ay sonunda ödeme almayı bekliyorum.Aynı adrese geldi 2.pin de yalnız 2. adsense hesabı kardeşimin üstüne.Bakalım sonuç ne olacak.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aynı adrese ikinci adsense hesabı için pini gönderdiler.girdim onay parası falan yattı şu an bu ay sonunda ödeme almayı bekliyorum.Aynı adrese geldi 2.pin de yalnız 2. adsense hesabı kardeşimin üstüne.Bakalım sonuç ne olacak.

sürekli iki hesabada aynı pcden giriş oluyormu?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ödeme aldın mı hacı bu konuda bilgi verirsen iyi olur

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İsim konusunda bir problem olmaz. Önemli olan adres bilgisi. Eğer aynı adresi verirsen kabul etmeyeceklerdir. Aynı adreste farklı daire nosu vermişsin, fakat isimi aynı. Numara yaptığını anlayabilirler. Onun dışında bir de aynı hesaba aynı IP'den girmende sıkıntı olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5