İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden atılan siteye reklam koyma.

N

nFnK

Misafir
Merhaba adsenseden atılmış site aldım diyelim. O siteye kendi reklamlarınımı koysam direk domain ban yedigi icin reklamlar cikmaz iframe ile koymak gerekir oda yasak. Adsenseye bildirilse bu domain artık bana ait reklamları yayınlaya bilirmiyim gibi birseyler yazsak ne olur? Yada bu dediğimi yapan var mı? Yaptıysanız ne cvp verdiler?

G

gibigibiyim

Misafir
Adsense den banlanmis bir siteyi kullanamazsin,domainin el degistirip degistirmedigi adsense icin bir sey ifade etmiyor ne yazikki.

N

nFnK

Misafir
Eğer böyleyse saçma google hukuk kuralları diye kitap çıkarmış herhalde :p
inş. ilerde boyle katı kuralları surduzmez. Bir sucdan hapse giren bile cezasını cekip çıkıyor. Google omur boyu dışlıyor desenize :p

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar nasıl anlayabilirki domain in satıldığını ?

N

nFnK

Misafir
Register bilgilerini değişmesi yeterli olmalı. Eski domain sahibide değişebilir bu ihtimalde var ama sonuçda bu kadar acımasız olunmamalı.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atılma Gerekçesi Ne? Eğerki Geçersiz tıklamadan atılmış ise tekrar başvuru yapabilirsin kabul edilme ihtimalin yüksek...Şahsen Beni çoğu kez attı ve geri de kabul etti... sorunsuz devam ediyorum...

N

nFnK

Misafir
Kodları iframesiz koyunca sitende gozukuyor mu ? ve atılan site ile mi başvurdun?

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atılan site ile başvurdum. domain aynı... isim farklı... ve geri kabul edildim. normal bir şekilde devam ediyorum. ödeme de aldım sorun yok diyebilirim...

N

nFnK

Misafir
Birini denediğin igordum çalışmadı. Eminmisin?
yada denemek lazım banlandıkdan sonra :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5