İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden atıldım.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allam bende buna fitil oluyorum ben iframe kullanmadigim icerikli sitede adsense cikartmaya calisiyorum yabanci ya turkce cikiyor yanda genel reklam cikiyor herkes iframe ile bos sayfali adsense cikartiyor. delirecem adam sadece title yazmis reklam cikiyor ... gelde fittirma ...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla bu sagda yüzen reklamdan bende yeni kullanmıştım sırf onu atılırım diye sitemin tasarısını kople degiştirdim P: bir yandan iyi oldu sitem yenilendi..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayirli olsun huseyin. Ama bence eskisi daha guzeldi :) yine de eline canina saglik ... Bu arada senin isten pazartesi haber cikicak ...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında google dikkate edersenzi siz normal reklam kodunu koysanız bir google alaksız reklam cıakrtıyor şiir sayfasında çelik kapı reklamı cıkıyor. şiirle çelik kapı arasında ben bir orantı göremiyorum. yanai böyle olmasındansa içerik ile ilgili bir freme acılsa sorun teşkil etmez gibi yokturun dedikelri baya dogru yani..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım en belirgin örnek:

"Açılın kapılar Şah'a gidelim" adlı deyiş...
Tepesinde "Otomatik Kapı!!!" reklamı...

Evet, ziyaretci siteye zaten kapı aramaya girdi. Deyiş ne alaka dimi ...
"Google Adsense burada patladın işte.."

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
eh yani adamlarda dünyadaki tüm atasözü ve deyimlerin db sini alıp bunun içinde search yapıp reklamı öyle post edecek değil yaa...bu kadarda varsın olsun patlasın!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5