İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden ban alan bir site google'ın gözünde nasıldır.

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
adsenseden ban yiyen bir domain google'ın gözünde nasıldır. Şöyle 1 sene önce adsenseden ban yiyen bir sitem var. site ile ilgilenmeyi tamamen bıraktım. şimdi yeniden ilgileniyorum ve başka bir adsense hesabı ile reklam almayı düşünüyorum. bu durum reklam başına ücreti düşürür mü?
Asıl merak ettiğim google'ın diğer servislerinde webmasters toolsdaki araçlarda, indexlemede vs domainden kaynaklanan sıkıntılar olurmu?

Sezer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen bende merak ediyorum benim Sitede ban yedi Adsenseden.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sitenin ban yeme nedenlerini araştırıp, engel olan durumu ortadan kaldırmalısın. Daha sonra yeniden değerlendirme için adsenseye başvurmalısın.

Google'ın diğer servislerinin bu konu ile alakası olacağını sanmıyorum.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaslar google ve adsense birbirlerinden farkli bir sistemdir adsenseden ban yemenizin google hic bir etkisi yoktur o konuda rahat olabilirsiniz.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Evet Adsense ban ile google ile alaksı yoktur.Zaten sizlere Sitenizdeki Reklam Sunumu devre dışı bırakıldı dedinildiğinde uyarı mesajı geliyor, bu uyarı mesajını aldıkdan sonra 3 ile 7 gün arasında belirtilen bölümlerdeki sahte tıklmaya meilli reklamlarını kaldırıp şu adresden tekrar kendilerine dönüş yapmalısınız.Umudunuzu hemen yitirmeyin, birçok arkadaşım bu şekilde reklamlarını tekrar yayınlamaya devam etti

Google adsensede reklam sunumu durdurulanlar için başwuru şablonu : Burasıdır

ThePunisher68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ban sebebi durumu kaldırıp adsense form gönderirseniz banınız açılıyor,bir arkadaşımın banının bizzat açıldığını gördüm.

Gece Yolcusu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı sorun bende de var. yeni bir adsense hesabı ile reklam yerleştirirsem. banlı sitedeki reklamların ücreti düşükmü olur?

Cenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google Search'ın gözünde değeri düşmez, Google Adsense gözünde değeri düşer. Politika ihlali itirazı formu ile gerekli başvuru ve düzenlemeler yapılırsa ve banı açılırsa eğer eski değerine de ulaşır Adsense gözünde.

T

trgy

Misafir
iyinet adsense banlı. kötü bir şey yapılacak olsa iyinet'e de olurdu bu kötü olay.

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
itiraz yapmamıştım. aradan bir seneden fazla geçti sanırım artık geçersiz ve gereksiz olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5