İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden banlanan domainlerinini açtırmak isteyenler yazabilirler

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Adsenseden banlanan domainlerinizin açtırılması için tavsiyelerde bulunuyoruz. Çoğunlukla yapılan değişikler sonrası banlar açtırılıyor. Adsense banlı domainlerinizin banını açtırmak için aşağıdaki şekilde pm atabilirsiniz.

Banlı domain:
Gelen mailde yazan ban nedeni:

Elinizde sorun kimlik numarası yoksa yazmayınız. Sadece elinde ban nedeni açıklanan kişiler yazabilirler.

* Adsense domaininiz açılacağına dair garanti vermiyoruz.
** Tavsiye niteliğinde yardımcı olmaya çalışıyorum bunun için ücret talep etmiyorum.
*** Yoğunluğum nedeniyle size dönüş yapmam gecikebilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben uğurlu geliyorum adsense açtırmada :p

sonses10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Banlı domain:gofretoyun.com
Gelen mailde yazan ban nedeni:Nedeni bilinmiyor. Sebebi domaini yeni reglemem.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tekrar tekrar yazıyorum. Elinizde yalnızca sorun kimlik numarası olan e-mail varsa yazın.

Asi P@tron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Adsenseden banlanan domainlerinizin açtırılması için tavsiyelerde bulunuyoruz. Çoğunlukla yapılan değişikler sonrası banlar açtırılıyor. Adsense banlı domainlerinizin banını açtırmak için aşağıdaki şekilde pm atabilirsiniz.

Banlı domain:
Gelen mailde yazan ban nedeni:

Elinizde sorun kimlik numarası yoksa yazmayınız. Sadece elinde ban nedeni açıklanan kişiler yazabilirler.

* Adsense domaininiz açılacağına dair garanti vermiyoruz.
** Tavsiye niteliğinde yardımcı olmaya çalışıyorum bunun için ücret talep etmiyorum.
*** Yoğunluğum nedeniyle size dönüş yapmam gecikebilir.
benim hesabım kapatıldı yeni hesabda vermiyor hocam

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
itiraz formu gönderirken içten bir şekilde ne yaptığınızı detaylıca anlatmanız, adeta onlara yalvarmanız adsense hesabınızı kurtarabilirsiniz

klon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.sordum.net/

Banlanma nedeni : Keyfi ( sitedeki her bilgi ya kendi tecrübelerimiz ya forumda cevabını bulduğumuz sorular yada yabancı (Almanca - ingilizce çok azı Rusça) dergi ve sitelerden kendi çevirilerimizdir , okadar çok çalınıp üzerinden para kazanıldı ki artık bıktırdılar. Türkiyenin en geniş ve seçmece arşivine sahibiz diyebilirim 7 yıldan uzun bir süredir bu bilgileri oluşturuyoruz bir ara botla 700 civarı başlığımız çalındığı için sinirlenip 1,5 yıl kapalı kaldık , şu an veritabanımızda 4500 civarı başlık var

Sorun kimlik numarası: 18886836

belturkplt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu siteye uye olduktan sonra hasabim bloke edildi bir baglanti var mi anlamadim ;( iceride bayayida para kaldi neyse itiraz ettik bakalim ne olucak
herneyse simdi ayni bilgilerim ile yani hesap numaram, adres falan , iletisim bilgilerimle yeni hesap acabilirmiym ?
yoksa baska biri adina mi almaliyim ? yoksa ayni ip adresinden dolayi baska bir isim bile olsa kabul etmezler mi ?

bilgileri olanlar varsa

tesekkurler

klon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://themeok.com/
üstteki full ***** bir sitedir ücretli satılan birçok templateyi , scripti... downloada sunar

http://fcportables.blogspot.com/
üstteki yine yıllardır adsensesini hiçkimsenin banlattıramadığı bir blog , verdiği bütün programlar cracklidir

bunun gibi arayın inanın ***** sitesi bile bulursunuz Adsenseli , bizde en kıldan en tüyden sebeplerle sitenin adsensesi durdurulur , adam cümleye büyük harfle başlamamışsın bile diyebildi bize (artık uyduracak birşey bulamayınca) , üsttekiler google adsense forumarında duruyor , içerikleri Türkçe değilya her tür siteyi açarlar çünkü karşılarında insan var

isyanq4r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birden fazla blogum kapandı. nedeni olarak size söyleyemeyiz falan diyolardı ama ben yanıltıcı link kullandım. yani indir butonuna tıklandığında reklamım tıklanmış oluyodu. imdi onları kaldırdım. bunun suç olduğunu kapatılma nedeni olduğunu bilmiyordum die cevap yazdım ama gene banımı kaldırmadılar. daha başka ne yapabilirim?

ercutombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da böyle bir mail geldi Bir defa itiraz ettim sonra vazgectim..Sayın Yayıncımız,

Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, AdSense hesabınızda geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=2660562 adresinden ulaşabilirsiniz. Lütfen itirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan emin olun. İtirazınızı https://support.google.com/adsense/bin/request.py?contact_type=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Biz de ardından itirazınızı işleme koyarız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Google AdSense Ekibi

gerederehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Ban

Merhaba aşağıdaki banı nasıl kaldırabilirim

Sayın Kullanıcımız,

Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, sitenizde geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=2660562 adresinden ulaşabilirsiniz. İtirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan lütfen emin olun. İtirazınızı, https://support.google.com/adsense/bin/request.py?contact_type=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Ardından, itirazınızla ilgili olarak

hdfilmizlemelisin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google adsense film uygulamalarında ki reklamlarının tamamını kapattı sanırım banladı boş yere bizi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5