İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsenseden Banlandıktan sonra Yeni hesap açma

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
adsenseden dolaylı veya dolaysız yönlerden yani herhangi bir sebeple atıldıktan sonra banka adres telefon vs bilgileri farklı olduktan sonra aynı isim ile başvuru yapılabiliyormu + başvuru kabul edildikten sonra herhangi bir hile yapılmamasına rağmen eskiden banlı bi üye olduğu tespit edilip banlanma olayı söz konusumudur + bazı arkadaşlarım adsense çok uyanık senin bilgisayarın hdd seri nosuna kadar herşeyi biliyor kendi bilgisayarından hesaba giriş yaptığın zaman hapı yutarsın felan gibisinden yorumlar getirmişti bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Çift hesap kullnımında böyle bir olayı tespit ettiğiini biliyorum peki banlandıktan sonrada bu olay söz konusumudur, değerli vakitlerini harcayıp yorum yazan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum :p

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vergi bilgilerini farklı bir bilgisayardan girmen şart aynı adres değil de başka bir adres kullanırsan daha garantı olur bunun dışında pek banlanma olmuyor ancak garantısı yok yanı eğer google sana taktıysa bı kere dıkkatlı bı ıncelemeyle hayatını karartıyor :D

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekranın çözünürlülüğünden
oturduğun bölgeye kadar check ediyor.
hesap açarken ismini değiştirmen yeterli. bu bilgileri burada vermek de hileye giriyor.

o yüzden ailenden 1. derece akraba birinin adına hesap açabilirsin. adres aynı olabilir. ama google'da sadece yer tutuyor ve günde 3000 tekilden aşağı hit alıyorsan fişini çekecektir.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script olarak ethernet kartı nosu (mac no) yada hdd numarasını almak yok fakat google bunu yapmak isterse 3. parti programlarla yapar (windows programları) bunlarda google toolbar,google earth gibi programlar

ailenden bir kişi adına alman yararına olacaktır aynı ismi kullanmak riskli apartman no yu değiştirirsin birazda adresi farklı yazarsan yeni bir hesap açılır

fakat google ban konusunda bizlere çok acımasız davranıyor bu yüzden hiç birşeyin garantisi yok banlanmamak için

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Korkmana gerek yok, cookieleri ve temporary internet files(adı yanlış oldu) sil yeterli olur.Ad soyad falan her şeyi farklı gir, domainin bilgisiyle uyumlu olsun

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi cafeden hesap acın oradan kontrol edin cokta zor olmaz herhalde ? :)

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum yeni hesap aldıktan sonra sakın eski gmail hesabını kullanma bir dost tavsiyesi !

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben banlı hesaptan yeni açmıştım. 200 dlr oldu.. odeme gelmeden ban:) google a mail attım.. 2 yıl oldu ban yiyeli affet büyüksün baba vs.. olmadı..:)

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı banka bilgilerini ama farklı adres girersek yine mi ban

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesinlikle denenmiştir..

Adres isim değişikliği bide pc tamamen format çek hiç birşey olmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5