İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense'den Banlandım

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar bugün sabah bi baktım sitemde reklamlar yok, şaşırdım mailime girdim ki adsenseden mail gelmiş, gerekçesi şu daha önceden banlanmış olduğunuz bir adresten yeni bir hesap açmış bulunmaktasınız bu nedenden adsense hesabınız kapatılmıştır diye vs. açıklama yapmış inanın çok şaşırdım ben adsenseyi 6 aydı kullanıyorum ve bir defa başvuru yapmıştım kendilerine mail ile cevap yazdım bir yanlışlık olmalı diye, hala anlamış değilim niye banlandım onların gerekçesi doğru değil. Çünkü ben daha önceden başvurmadım, hiç bir zaman da hile yapmadım zaten bu forumda hileye karşı çıkanların başında gelirim.

A

altar

Misafir
sen hileye karşı çıkarsan böylede banı yersin, google'a iyilik yaramıyor dostum.

E

European

Misafir
ya adsense dedinizde, hesabıma girdim şimdi. 130 dolar olmuş 1 ayda. hiç bakmıyorum ve ilgilenmiyorum açıkçası. zaten ödemeyide bekletiyorum :)
nedense bana hiç sıcak gelmiyor adsense olayı. para 1000 dolar olsun çekeceğim bakalım ( o zaman kadar kalırsa tabi hesabım )

geçmiş olsun bu arada birader..sağlık olsun. başka şey dene.

T

The_Best

Misafir
Bugün öğlen adsenseye aynı isim aynı adresle yeniden başvurdum biraz önce mail geldi kabul edilmişim. Ben bu işten bişey anlamadım.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Best' Alıntı:
Bugün öğlen adsenseye aynı isim aynı adresle yeniden başvurdum biraz önce mail geldi kabul edilmişim. Ben bu işten bişey anlamadım.

Galiba hesabı sıfırlamıyorlar da atmış oluyorlar.
eğer isim aynı diye sorun yapacak olsalar başında yaparlardı..(ama sanırım aynı mail adresini kabul etmezler..)

demek ki ben boş yere başka isimle üye oldum..

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5