İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsenseden banlandım

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemi sattım daha sonra adsenseden banlandım neden olduğunu anlamadım birisini şikayet etmiştim ondan olabilirmi?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben birçok kişiyi şikayet ettim ama banlanmadım.

Sattığın kişinin talihsizliğinden banlanmışsındır belki (adsense ile birlikte sattıysan) :)

Adsense hesabındaki reklamları her ne kadar onlarca siteye koyabiliyorsak da hesapdaki üye olurken kullandığın domain adresi en önemlisi diye biliyorum. O domaini satmak da adsenseye devam edecek bir kişi için mantıklı değil.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
test için localhostta siteyi çalıştırıp tıklamışsa direk banlanırsın.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Doğru yaptığın şeyde neden risk olsun ki ?
Belki faydası bile vardır :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belliki Herşey Satılan Siteden Kaynaklanmış, şikayet edenleride banlayacak halleri yok herhalde, Başka Konularda Şikayet edenlere ödül bile veriyorlar :)

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şikayet ederken kendi hesabımdan gi
rppte ettim geçersiz tıklama yazmışlar banlanma sebebine :( hiç uyarı filanda gelmedi

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google amcanın sağı solu belli olmaz:D

Yapar yani ... Normal.

Bulmuştur rahatsız olduğu bir şey

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçersiz tıklamaya karşı hiç taviz vermiyolar... ama nası tesbit ettiklerinide anlayabilmiş değilim. benim bi hesapta 2 aydır reklam yok 2 aydır tüm gösterimler ve tıklamalar 0 ama o hesaba bile geçersiz tıklama die mail yollamışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5